הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

על פי החוק במדינת ישראל, אדם העוסק במקצוע קבלנות נדרש לרישוי מיוחד של הרשות המתאימה. זאת הסיבה שעסקים מסוימים הוגדרו כקבלנים על אף שזאת לא הייתה ההגדרה העסקית הראשונה שהייתה קופצת לנו לראש. כך למשל, בתחום כוח האדם, חברות כוח אדם העוסקות בתחום מסווגות כקבלני כוח אדם ולכן נדרשות לרישוי מתאים לצורך עיסוק בתחום. ואכן, בכדי לפתוח עסק בתחום כוח האדם יש לעבור תהליך של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות ובשורות הבאות יסבירו לכם המומחים של היחידה לרישום קבלנים כיצד לעשות זאת.

רישום קבלנים פנקס

האם אתם זכאים להגיש בקשה?

עוד לפני שאתם מגישים את הבקשה, עליכם לוודא שאתם עומדים בתנאים ההכרחיים שמאפשרים לכם להפוך לקבלני כוח אדם ולא כל אחד יכול. התנאי הראשון הוא שאין לכם עבר פלילי או רישום פלילי כלשהו בחמש השנים האחרונות. התנאי השני הוא שיש לכם ניסיון של שלוש שנים לפחות בתחום של ניהול כוח אדם. על מנת להגיש בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם, עליכם לעמוד בשני הקריטריונים הללו ובלעדיהם הבקשה שלכם בכלל לא תידון. במסגרת הגשת הבקשה יהיה עליכם למסור אישור לבדוק את הרישום הפלילי שלכם במשטרה וכן תצהיר חתום על ידי עורך דין על היעדר עבר פלילי ועל ניסיונכם בתחום של ניהול כוח אדם.

הגשת הבקשה

אחרי שווידאתם שאתם עומדים בתנאים הבסיסיים תוכלו להגיע לשלב של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות. הגשת הבקשה מבוצעת באמצעות טופס בקשה לרישיון קבלן או קבלן שירות, אותו תוכלו להוריד באתר האינטרנט של משרד העבודה. יש למלא את הטופס ולצרף אליו את כל האישורים הנדרשים על פי ההנחיות המפורטות באתר ולהגיש את הכל במסגרת בקשה מאוחדת. לאחר שתגישו את הבקשה, תבדוק הרשות המתאימה את עמידתכם בתנאים הנדרשים ובהמשך לכך תזומנו לריאיון אישי אליו תצטרכו להביא איתכם מסמכים ותצהירים נוספים להמשך הדרך. במידה ועברתם את כל השלבים בהצלחה, תוכלו לפתוח את העסק שלכם אך לא לפני שתפקידו ערבות בנקאית שתבטיח את ההתחייבויות שלכם על פי החוק ועל פי תנאי הרישיון.

היחידה לרישום קבלנים היא חברה מקצועית, המסייעת לקבלנים בכל התחומים לעבור את תהליכי הרישום, שלעיתים יכולים להיות מפרכים ומורכבים. אנשי הצוות המקצועיים של היחידה לרישום קבלנים ינחו אתכם לגבי המסמכים והאסמכתאות שעליכם לארגן ולצרף לטופס הבקשה וכן ימלאו איתכם את הטופס ויבצעו עבורכם בפועל את התהליך של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות. בהמשך, תנהל היחידה את ההתקשרות מול הרשות ותסייע לכם להימנע ממצבים בהם בקשתכם עלולה להידחות מסיבות שונות, שאולי אינכם מודעים להן ולא מכירים את חשיבותן.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון