אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

על פי החוק במדינת ישראל, אדם העוסק במקצוע קבלנות נדרש לרישוי מיוחד של הרשות המתאימה. זאת הסיבה שעסקים מסוימים הוגדרו כקבלנים על אף שזאת לא הייתה ההגדרה העסקית הראשונה שהייתה קופצת לנו לראש. כך למשל, בתחום כוח האדם, חברות כוח אדם העוסקות בתחום מסווגות כקבלני כוח אדם ולכן נדרשות לרישוי מתאים לצורך עיסוק בתחום. ואכן, בכדי לפתוח עסק בתחום כוח האדם יש לעבור תהליך של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות ובשורות הבאות יסבירו לכם המומחים של היחידה לרישום קבלנים כיצד לעשות זאת.

רישום קבלנים פנקס

האם אתם זכאים להגיש בקשה?

עוד לפני שאתם מגישים את הבקשה, עליכם לוודא שאתם עומדים בתנאים ההכרחיים שמאפשרים לכם להפוך לקבלני כוח אדם ולא כל אחד יכול. התנאי הראשון הוא שאין לכם עבר פלילי או רישום פלילי כלשהו בחמש השנים האחרונות. התנאי השני הוא שיש לכם ניסיון של שלוש שנים לפחות בתחום של ניהול כוח אדם. על מנת להגיש בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם, עליכם לעמוד בשני הקריטריונים הללו ובלעדיהם הבקשה שלכם בכלל לא תידון. במסגרת הגשת הבקשה יהיה עליכם למסור אישור לבדוק את הרישום הפלילי שלכם במשטרה וכן תצהיר חתום על ידי עורך דין על היעדר עבר פלילי ועל ניסיונכם בתחום של ניהול כוח אדם.

הגשת הבקשה

אחרי שווידאתם שאתם עומדים בתנאים הבסיסיים תוכלו להגיע לשלב של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות. הגשת הבקשה מבוצעת באמצעות טופס בקשה לרישיון קבלן או קבלן שירות, אותו תוכלו להוריד באתר האינטרנט של משרד העבודה. יש למלא את הטופס ולצרף אליו את כל האישורים הנדרשים על פי ההנחיות המפורטות באתר ולהגיש את הכל במסגרת בקשה מאוחדת. לאחר שתגישו את הבקשה, תבדוק הרשות המתאימה את עמידתכם בתנאים הנדרשים ובהמשך לכך תזומנו לריאיון אישי אליו תצטרכו להביא איתכם מסמכים ותצהירים נוספים להמשך הדרך. במידה ועברתם את כל השלבים בהצלחה, תוכלו לפתוח את העסק שלכם אך לא לפני שתפקידו ערבות בנקאית שתבטיח את ההתחייבויות שלכם על פי החוק ועל פי תנאי הרישיון.

היחידה לרישום קבלנים היא חברה מקצועית, המסייעת לקבלנים בכל התחומים לעבור את תהליכי הרישום, שלעיתים יכולים להיות מפרכים ומורכבים. אנשי הצוות המקצועיים של היחידה לרישום קבלנים ינחו אתכם לגבי המסמכים והאסמכתאות שעליכם לארגן ולצרף לטופס הבקשה וכן ימלאו איתכם את הטופס ויבצעו עבורכם בפועל את התהליך של הגשת בקשה לקבלת רישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות. בהמשך, תנהל היחידה את ההתקשרות מול הרשות ותסייע לכם להימנע ממצבים בהם בקשתכם עלולה להידחות מסיבות שונות, שאולי אינכם מודעים להן ולא מכירים את חשיבותן.

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא