אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

הוצאת תעודת קבלן רשום: איך להשיג ובמה זה כרוך?

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

פנה אליכם לקוח פוטנציאלי וביקש מכם להציג תעודת קבלן רשום? אתם מעוניינים להשתתף במכרז גדול אבל כחלק מתנאי הסף במכרז, עליכם להציג תעודת קבלן רשום? ובכן, יש שתי אפשרויות: אם אתם כבר קבלנים רשומים אבל התעודה אינה מצויה בידיכם, תוכלו פשוט לפנות לרשם הקבלנים במשרד השיכון ולבקש עותק עדכני של התעודה ובתנאי שהרישיון שלכם בתוקף. האפשרות השנייה היא שאין לכם תעודה כזאת בגלל שאתם פשוט לא קבלנים רשומים ובמקרה כזה התהליך של הוצאת תעודת קבלן רשום הוא למעשה תהליך של הפיכתכם לקבלנים רשומים ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

קבלנים בתל אביב

איך מוציאים תעודת קבלן רשום?

ובכן, כאמור אתם כבר קבלנים רשומים, התהליך של הוצאת תעודת קבלן רשום הוא תהליך פשוט של פנייה לרשם הקבלנים והתעודה תישלח לכם בדואר או בפקס. אם אתם לא קבלנים רשומים, הרי שמדובר בסיפור שונה לגמרי ובסיפור הזה יהיה עליכם לעבור את התהליך של הגשת מסמכים, אסמכתאות וטפסים על מנת להוכיח את עמידתכם בקריטריונים הנדרשים לצורך רישום קבלנים. בין היתר, יהיה עליכם להוכיח השכלה רשמית נדרשת, ניסיון נדרש, יכולות נדרשות ורקורד פרויקטים נדרש. תהליך זה הוא מן הסתם לא תהליך פשוט של הרמת טלפון וקבלת פקס ועל כן כדאי לנהל אותו בליווי גורם מקצועי שינחה אתכם בדיוק מה עליכם לעשות ומהם החומרים שעליכם להכין לטובת העניין.

למה חשוב להיעזר בגורם מקצועי?

ובכן, הוצאת תעודת קבלן רשום הוא תהליך שיכול לעבור לכם די חלק, אבל כלל לא בטוח שבמסגרת התהליך הזה תוכלו לקבל את כל מה שאתם רוצים לקבל. כך למשל, ייתכן שבמסגרת התהליך תסווגו בסיווג הנמוך ביותר של פרויקטים, מה שימנע מכם להשתתף במכרזים גדולים יותר. ייתכן מאוד שהנתונים שלכם לא יוכלו בכל מקרה לייצר לכם סיווג גבוה יותר גם אם תסתייעו בליווי של גורם מקצועי, אבל ישנם לא מעט מקרים בהם שינוי אחד קטן בהתנהלות או הגשת מסמך אחד שהיה חסר, יכולים להשפיע מאוד על הסיווג שלכם ובדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים שלצדכם יהיה גורם מקצועי שמתמחה בתחום של הוצאת תעודת קבלן רשום ויכול להכווין אתכם ולהבטיח את האינטרס שלכם במידה הרבה ביותר.

כך למשל, בעבודה עם היחידה לרישום קבלנים, ייתכן ונגלה כי הוספת עובד אחד למצבת כוח האדם שלכם או הוכחת השתתפות שלכם בפרויקט עבר אחד נוסף, יכולים להקפיץ אתכם למדרגת הסיווג הבאה ויש לכם משמעות רבה מאוד על מה שתוכלו לעשות עם הרישיון שיינתן לכם. על כן, לפני שאתם צוללים אל תוך התהליך בעצמכם, כדאי לפנות לצוות המקצועי של היחידה לרישום קבלנים ולהבטיח שאתם מנהלים את התהליך בצורה שתבטיח לכם את התועלות הרבות ביותר להתנהלותכם המקצועית והעסקית גם יחד.

יכול לעניין אותך גם: לימודי קבלן רשום

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא