הוצאת תעודת קבלן רשום: איך להשיג ובמה זה כרוך?

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

פנה אליכם לקוח פוטנציאלי וביקש מכם להציג תעודת קבלן רשום? אתם מעוניינים להשתתף במכרז גדול אבל כחלק מתנאי הסף במכרז, עליכם להציג תעודת קבלן רשום? ובכן, יש שתי אפשרויות: אם אתם כבר קבלנים רשומים אבל התעודה אינה מצויה בידיכם, תוכלו פשוט לפנות לרשם הקבלנים במשרד השיכון ולבקש עותק עדכני של התעודה ובתנאי שהרישיון שלכם בתוקף. האפשרות השנייה היא שאין לכם תעודה כזאת בגלל שאתם פשוט לא קבלנים רשומים ובמקרה כזה התהליך של הוצאת תעודת קבלן רשום הוא למעשה תהליך של הפיכתכם לקבלנים רשומים ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

קבלנים בתל אביב

איך מוציאים תעודת קבלן רשום?

ובכן, כאמור אתם כבר קבלנים רשומים, התהליך של הוצאת תעודת קבלן רשום הוא תהליך פשוט של פנייה לרשם הקבלנים והתעודה תישלח לכם בדואר או בפקס. אם אתם לא קבלנים רשומים, הרי שמדובר בסיפור שונה לגמרי ובסיפור הזה יהיה עליכם לעבור את התהליך של הגשת מסמכים, אסמכתאות וטפסים על מנת להוכיח את עמידתכם בקריטריונים הנדרשים לצורך רישום קבלנים. בין היתר, יהיה עליכם להוכיח השכלה רשמית נדרשת, ניסיון נדרש, יכולות נדרשות ורקורד פרויקטים נדרש. תהליך זה הוא מן הסתם לא תהליך פשוט של הרמת טלפון וקבלת פקס ועל כן כדאי לנהל אותו בליווי גורם מקצועי שינחה אתכם בדיוק מה עליכם לעשות ומהם החומרים שעליכם להכין לטובת העניין.

למה חשוב להיעזר בגורם מקצועי?

ובכן, הוצאת תעודת קבלן רשום הוא תהליך שיכול לעבור לכם די חלק, אבל כלל לא בטוח שבמסגרת התהליך הזה תוכלו לקבל את כל מה שאתם רוצים לקבל. כך למשל, ייתכן שבמסגרת התהליך תסווגו בסיווג הנמוך ביותר של פרויקטים, מה שימנע מכם להשתתף במכרזים גדולים יותר. ייתכן מאוד שהנתונים שלכם לא יוכלו בכל מקרה לייצר לכם סיווג גבוה יותר גם אם תסתייעו בליווי של גורם מקצועי, אבל ישנם לא מעט מקרים בהם שינוי אחד קטן בהתנהלות או הגשת מסמך אחד שהיה חסר, יכולים להשפיע מאוד על הסיווג שלכם ובדיוק מהסיבה הזאת, אתם רוצים שלצדכם יהיה גורם מקצועי שמתמחה בתחום של הוצאת תעודת קבלן רשום ויכול להכווין אתכם ולהבטיח את האינטרס שלכם במידה הרבה ביותר.

כך למשל, בעבודה עם היחידה לרישום קבלנים, ייתכן ונגלה כי הוספת עובד אחד למצבת כוח האדם שלכם או הוכחת השתתפות שלכם בפרויקט עבר אחד נוסף, יכולים להקפיץ אתכם למדרגת הסיווג הבאה ויש לכם משמעות רבה מאוד על מה שתוכלו לעשות עם הרישיון שיינתן לכם. על כן, לפני שאתם צוללים אל תוך התהליך בעצמכם, כדאי לפנות לצוות המקצועי של היחידה לרישום קבלנים ולהבטיח שאתם מנהלים את התהליך בצורה שתבטיח לכם את התועלות הרבות ביותר להתנהלותכם המקצועית והעסקית גם יחד.

יכול לעניין אותך גם: לימודי קבלן רשום

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון