היתרי בניה עם קבלן רשום

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

חשיבות בדיקת היתרים לפני רכישת דירה מקבלן רשום

אין עסקה חשובה ביותר בחיים מאשר קניית דירה. קודם כל הדירה משפיעה בצורה עצומה על איכות החיים שלנו, על הילדים שלנו, על מצבנו הרגשי ואנו חייבים להיות בטוחים כי יהיה לנו נעים לשהות בה ולחיות בה. לא רק זאת אלא שב-99% מהמקרים קניית הדירה היא העסקה הכלכלית הכי גדולה שנבצע בחיים ועל כן אסור לעולם להשלים עם בעיה בדירה, עם כשלים בה, עם ליקויים או פגמים. כל גפם כזה יכול לפגוע בנו קשות ולהוביל לכך כי נצטרך להיפרד מעוד עשרות או מאות אלפי שקלים שכלל לא חשבנו עליהם. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש לשים דגש עצום על הנושא של בדיקת היתרים לפני רכישת דירה וזהו משהו שאנו חייבים לקחת בחשבון אם אנחנו לא רוצים להתחרט על הדירה שקנינו.

למי אנחנו צריכים לפנות שיבדוק את ההיתרים?

כאשר אנחנו מדברים על בדיקת היתרים מדירה שבנה קבלן רשום אנחנו צריכים לזכור כי יש משמעות אדירה לשאלה מי בודק את ההיתרים. כך לדוגמא אם אנחנו מדברים על דירות למכירה בנהריה אנחנו צריכים לזכור כי לא תמיד קל לאתר את ההיתרים וכי באופן עצמאי נתקשה מאוד לבצע את המהלך הזה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש שני בעלי מקצוע עיקריים אשר יכולים לאתר את הליקויים. עליכם לקחת בחשבון כי כדאי לכם לפנות אל שמאי או עורך דין בכדי לאתר את ההיתרים וכי הם יעשו זאת בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר שיש יותר מכל בעל מקצוע אחר.

מדוע ניסיון הוא כל כך קריטי בתחום של בדיקת היתרים?

עליכם להבין כי התחום של בדיקת היתרים הוא תחום סבוך ומורכב וכי יש קושי רב לאתר את ההיתרים בצורה טובה ואין זה משנה אם אנחנו מדברים על דירות למכירה בנהריה או על דירות למכירה בתל אביב או ירושלים הכי חשוב שהקבלן שבנה את הדירות הוא קבלן רשום שעבר תהליך רישום קבלן . כאן המקום לציין כי אין זה משנה אם אתם פונים אל עורך דין או אל שמאי בכדי להבטיח כי הם יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר אתם צריכים לשים לב לניסיון שלהם. ככל שהם יהיו יותר מנוסים כך סביר להניח כי הם יבצעו עבודה יותר טובה וברמה יותר גבוהה וזהו משהו שאין עליו עוררין או מחלוקת ועל כן תמיד אבל תמיד תבדקו את הוותק ואת הניסיון של בעת המקצוע שאליו אתם פונים.

מדוע אני לא צריך להיות מוטרד מן העלות של השמאי או העורך דין?

עליכם לקחת בחשבון כי העלות של שמאי או עורך דין אשר בודקים היתרים בהקשר של דירות למכירה בנהריה או של כל עיר אחרת היא בטלה בשישים. עליכם להבין כי העלות הזאת תהיה מאוד נמוכה וזאת עקב העובדה כי בעל המקצוע יכול לחסוך לכם כסף רב וזאת באמצעות איתור של ההיתר.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון