התקנת אזעקות לבית עסק

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

 

העסק שלכם הוא מקור הפרנסה שלכם ואפשר להניח שבעסק שלכם גם אפשר למצוא סחורה, מלאי וציוד בעלי שווי כספי גבוה. הצורך שלכם להגן על כל זה הוא אך טבעי והיום גם יש לכם את כל הכלים לעשות זאת, בעיקר באמצעות שירותי התקנת אזעקות לבית עסק. יחד עם זאת, את התהליך של התקנת אזעקה לעסק חשוב מאוד לעבור עם איש מקצוע ולעשות את זה בצורה נכונה, שתעניק לכם את רמת הביטחון הגבוהה ביותר. זכרו שאתם לא עושים את זה כדי לספר לעצמכם שהעסק שלכם בטוח, אלא כדי שהעסק שלכם באמת יהיה בטוח. TITMATEG בית חכם יענה בשורות הבאות על כל השאלות.

 

התקנה של אזעקה לעסק – לוקחים בחשבון את כל האפשרויות

אחד הדברים החשובים ביותר בכל תהליך של התקנת אזעקות לבית עסק, הוא לקחת בחשבון את כל התקלות שיכולות להתעורר ברגע האמת. כך למשל, רבות ממערכות האזעקה המותקנות כיום, מבוססות על חיבור תקשורת קווית של בזק. פורצים מיומנים יודעים לנטרל את הקווים הללו בלחיצת קאטר אחת ומרגע זה, כל המאמץ שלכם להגנת העסק הפך לבטל ומובטל, כמעט לחלוטין. מהסיבה הזאת, ישנה היום אפשרות להתקין מערכת אזעקה שפועלת גם על קווי בזק וגם על תקשורת סלולרית, כך שאם התקשורת הקווית נופלת, יודעת המערכת להשתמש בתקשורת הסלולרית המותקנת בה. זוהי כמובן רק דוגמא אחת וישנן עוד דוגמאות רבות נוספות.

דוגמא מרכזית נוספת שכדאי לתת עליה את הדעת היא הדוגמא של התקנת החיישנים והמצלמות והחיבור שלהם לרכזת האזעקה. החיבור של כל אלה לרכזת מבוצע בדרך כלל באמצעות כבלים קוויים או בצורה אלחוטית. במקרה הזה, דווקא החיבור הקווי נחשב לבטוח ביותר. פורצים מיומנים יודעים להשתמש במשבש תדרים שמשבש את פעולת החיישנים, יכולת שאינה זמינה עבורכם אם וכאשר החיישנים מחוברים באמצעות כבל קווי. ואם תוכלו לבצע את החיבור גם במקרה זה, על בסיס שני סוגי החיבורים, גם קווי וגם אלחוטי, מה טוב.

 

תיעוד באמצעות מצלמות

רכיב חשוב ומרכזי בתהליך של התקנת אזעקות לבית עסק הוא רכיב הצילום והתיעוד. מצלמות אבטחה יודעות לתעד עבורכם את המתרחש בזמן אמת בכל אזור של בית העסק ואף לשדר לכם תמונה בזמן אמת דרך האינטרנט. בנוסף לכך, מצלמות אבטחה יודעות היום לתפקד גם כחיישני תנועה ולהפעיל בעצמן את מערכת האזעקה. יחד עם זאת, חשוב לבחור את המצלמות הנכונות, שיודעות לפעול בתנאים הנדרשים לרבות חשיכה מלאה או מזג אוויר סוער, חשוב שהמצלמות תכוונה בצורה נכונה לכיסוי מלא של המתחם ושיהיה תיעוד אמין שלהן עם גיבוי זמין.

כדי להבטיח את כל אלה, חשוב מאוד להזמין את השירות של התקנת אזעקות לבית עסק מגורם מקצועי, שמתמחה בתחום זה ושיודע להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר מתוך שיקולי אבטחה בלבד ולא מתוך אף שיקול אחר שאולי יכול להעסיק אותו עצמו.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון