אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

חברות קבלניות למכירה

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

 במידה ואתם מעוניינים לרכוש חבה קבלנית, הינכם מוזמנים לקרוא את המאמר הבא על מנת שתוכלו להבין מה נדרש, מה יכול להיות המחיר של חברה קבלנית ועוד.

למה כדאי לרכוש חברה קבלנית?

השתתפות במכרזים מחייבת להיות קבלן רשום, כאשר קיים יזם אשר מגיש מועמדות למכרז מסוים, יהיה עליו לרכוש חברה קבלנית אשר ברשותה קבלן רשום על מנת שיוכל לקבל את המכרז באופן סופי, לכן, על מנת לזכות במכרזים אשר הרווחים שלהם הינם רווים גדולים על היזם לרכוש חברה קבלנית, כאשר היזם מחזיק בחברה קבלנית יוכל לזכות במכרזים גדולים, כמו למשל עבודות בנייה של עיריות וכדומה.

קסדה של קבלן שיפוצים

יתרונות רכישת חברות קבלניות

לרכישת חברות קבלניות קיימות כמה יתרונות, יתרון חשוב הוא כי לחברה קבלנית רשומה קיימת האפשרות של רווח גדול יותר וזה נעשה על ידי העסקת עובדים שהינם פועלים המגיעים מהשטחים, פועלי השטחים הינם עובדים בעבודות בנייה בארץ, וככל שיש התפתחות בעבודות הבנייה קיים גם ביקוש של פועלי שטחים, העסקה של פועלים מהשטחים הינה רווח לחברה הקבלנית, בנוסף רכישה של חברת קבלן רשום הנה עסקה אשר משתלמת מאוד, וכן בעל תהליך מהיר.

כיצד מקבלים אישור להעסקת פועלי שטחים?

על מנת לקבל אישור להעסיק פועלים מהשטחים צריך קודם כל להיות קבלן רשום ברשם הקבלנים, קבלן רשום מגיש בקשה לרשות האוכלוסין להעסיק פועלי שטחים, רק במידה וקיים רישיון קבלן רשום תוכלו לפנות לרשות האוכלוסים ללא רישיון קבלן רשום לא תהיה באפשרותכם להגיש את הבקשה, לאחר שקיבלתם את האישור ורשות האוכלוסין העביר אליכם פועלי שטחים, התשלום שלהם יתבצע על ידי שירות התעסוקה.

מה המחיר של רכישת חברה קבלנית?

מחיר של רכישת חברה קבלנית תהיה תלויה המון פרמטרים שונים, כאשר חברה קבלנית  מוצעת למכירה ניתן להבין מה הסיבה אשר בעקבותיה אותה החברה נמכרת, וכן ניתן לדעת מה מצבה של אותה חברה, במידה ומדובר בחברה קבלנית אשר קיימות לה חובות או תביעות סביר להניח כי החברה לא תעלה במחיר של חברה אשר במצב מעולה ללא תביעות או חובות, חברה קבלנית נקייה יכולה להימכר מכמה סיבות אך הצפוי יהיה כי היא לא תימכר במחיר זול, כאמור מחיר החברה בקבלנית יהיה תלוי במצב החברה.
ראו גם: קבלן רשום למכירה

האם קיים ביקוש של חברות קבלניות למכירה?

לחברה בעלת רישיון קבלן רשום קיים ביקוש גדול, אך הבעיה מסתמנת בכל כי לא קיימות חברות קבלניות רבות למכירה, לכן, בעקבות ביקוש גבוה לרכישה של חברה קבלנית עם רישיון קבלן רשום מחירי החברות הקבלניות הינם גבוהים, אך מומלץ לרכוש חברה קבלנית בעל רישיון קבלן רשום מאשר לעבוד ללא רישיון קבלן רשום, מחיר החברה אולי יהיה גבוה אך חשוב להבין כי ישתלם לאורך זמן, וכן לבסוף אם תעשו חישוב קל יוצא יותר משתלם.

למה מומלץ יותר לרכוש חברה קבלנית בעלת סיווג גבוה?

קיימים סיווגים שונים לבעלי רישיון קבלן רשום, חברה קבלנית בעל רישיון עם סיווג גבוה קיימת האפשרות לקבל עבודות שדורשות סיווג כזה, על מנת להגיע לסיווג רישיון של קבלן רשום ג3 נדרש עשר שנות עבודה, כך שמן הסתם לסיווג גבוהה יותר נדרשות שנים רבות יותר, לכן, מומלץ לרכוש חברה בעלת סיווג גבוה, בנוסף חשוב לדעת כי הרישיון של חברה קבלנית תלוי באם החברה מעסיקה שני בעלי מקצוע מתאימים.

קבלני כוח אדם
Construction site Team or architect and builder or worker with helmets discuss on a scaffold construction plan or blueprint or checklist

כיצד ניתן להגדיל סיווג של חברה קבלנית?

במידה ולחברה קבלנית קיים סיווג ג1 והינכם מעוניינים להגדיל את הסיווג לג2, לאחר שנה מרגע קבל הרישיון עליכם להגיש בקשה לרשם הקבלנים על מנת להגדיל את סיווג החברה, על מנת לקבל אישור להגדלת הסיווג הקבלני יהיה עליכם לבצע עבודה המתאימה לסיווג הנדרש, לכן, כאשר אתם מעוניינים להגדיל את הסיווג הקבלני של החברה עליכם לסיים פרויקט גדול יותר מהיקף הפרויקטים בסיווג הנוכחי, במידה ואתם מעוניינים לקבל סיווג קבלני גדול יותר הזמן לקבלת הסיווג יהיה גדול יותר.

סיכום

היחידה לרישום קבלנים מתמחה בעיקר בליווי לביצוע כל התהליכים על מנת לקבל רישיון קבלן רשום.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש חברה קבלנית בעלת רישיון קבלן רשום, אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר על מנת שתוכלו לקבל את הייעוץ הטוב ביותר לפני ביצוע הרכישה.

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא