פרגולה מאלומיניום

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים ביותר לשימוש בענפי התעשייה השונים. גם בעולם הפרגולות, ידוע כי לפרגולת אלומיניום יש יתרונות רבים אשר הופכים את השימוש בהן לאידאלי. מלבד העיצוב המודרני אשר ללא ספק מתאים לסגנון הבנייה העכשווי, פרגולות אלומיניום יכולות ליצור מראה דקורטיבי ומושלם לכל מקום שהן מצויות בו וכן, לאפשר הצללה מרבית והגנה מפני תנאי מזג האוויר השונים בצורה הטובה ביותר.

למה דווקא פרגולה מאלומיניום?

האלומיניום ידוע כמתכת קלה, רכה ונוחה מאוד לעיבוד שבבי. אין לה תכונות מגנטיות והולכת החשמל והחום שלה טובה. כמו כן, האלומיניום איננו סובל מקורוזיה או מחלודה ועל כן, אין ספק כי מדובר בחומר האידאלי לשימוש לצורך בניית פרגולות שיכולות לעמוד בעומס מכני בינוני ועדיין לשמור על מאפיינים של משקל נמוך. השילוב בין המשקל הנמוך והעמידות הגבוהה הופך את פרגולות האלומיניום לאופציה הטובה ביותר כיום. הפרגולה היא בעצם פתרון קירוי שמאים למאפיינים של מזג האוויר בישראל ובאמצעות פרגולת אלומיניום ניתן להפוך את חצר הבית למקום שנעים לשהות בו גם בעונת הקיץ החמה וגם בעונת החורף הגשומה.

https://alum-pergola.co.il/    המרכז לפרגולות אלומיניום

 

היתרונות של פרגולות אלומיניום לבתים

אין ספק כי יש יתרונות רבים מאוד של שימוש באלומיניום לצורך בניית פרגולות לבתים פרטיים. ראשית כל, האטימות של האלומיניום למים מציעה תחושת קירוי מלאה. הפרגולה מהווה מעין חדר נוסף ומאפשרת ניצול אופטימלי של שטח קיים. שנית, ניתן להוסיף את הפרגולה לא רק בגינות פרטיות אלא גם במרפסות ואפילו על הגג. מעבר לכך, בניגוד לפרגולות עץ שהתחזוקה שלהן יקרה, פרגולת אלומיניום עמידה לטווח רחוק ועל כן התחזוקה שלה זולה יותר.

 

שליטה בשלבים של האלומיניום

בפרגולה באלומיניום ניתן לשלוט בזווית של שלבי הפרגולה בניגוד לפרגולה מעץ. ניתן לשנות את הזווית של השלבים בגג של הפרגולה בכל הספקטרום שבין מצב פתוח ועד למצב סגור לחלוטין. כלומר, ניתן לבחור באופן מדויק כמה שמש ואוויר אתם מעוניינים שיכנסו לביתכם, מתי כדאי לאטום את הפרגולה בפני כניסת גשם או רוח ולחילופין מתי כדאי לפתוח את הפרגולה לקרני השמש. ניתן לכוון את הפרגולה באופן ידני או חשמלי בהתאם לסוג הפרגולה הנבחרת.

 

השקעה משתלמת מאוד

על אף שהעלות של פרגולת אלומיניום גבוה יותר מפרגולות מסוגים אחרים, אין ספק שהעובדה כי הפרגולה מחזיקה מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך זמן מבלי להיפגם או להינזק, הופכת את ההשקעה בפרגולה להשקעה משתלמת מאוד. לכן, אם אתם מתלבטים לגבי בחירת פרגולה מאלומיניום לגינה שלכם או למרפסת רק בשל העובדה שהמחיר שמוצע עליה גבוה מדי, חשוב שתדעו שמדובר על השקעה חד פעמית לפרגולה שתחזיק מעמד לאורך זמן ולא תדרוש תחזוקה מיוחדת או תיקונים מיוחדים ועל כן זה בהחלט שווה.

 

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות