קונה פסולת ברזל

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה אפשר לעשות עם פסולת ברזל? האם ישנו גורם מסחרי אשר קונה פסולת ברזל? האם הברזל צריך להיות במצב מסוים או מסוג מסוים על מנת שניתן יהיה למכור אותו? האם ניתן למכור ברזל בכל כמות, גם אם מדובר בכמות קטנה למדי? את כל התשובות לכל השאלות, תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות מאת היחידה למיחזור.

 

פסולת ברזל – יש מה לעשות איתה

ברזל הוא חומר חזק ושימושי מאוד ולכן אנחנו נוטים לשמור אותו אצלנו, גם כשאין לנו ממש שימוש בו. העניין הוא שבסופו של דבר כל הברזל שאנחנו אוספים, במיוחד כשמדובר במפעלים שעובדים עם ברזל ומייצרים פסולת ברזל בכמויות גדולות אבל גם במקרה של אדם פרטי, הופך לפסולת חסרת שימוש, שרק מפריעה ותופסת נפח אחסון. פסולת הברזל הזאת שווה לכם כסף ועבור איכות הסביבה היא גם שווה זהב. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לאתר קונה פסולת ברזל, שיגיע אליכם, יאסוף את פסולת הברזל שלכם וישלם לכם במזומן את שווי הברזל שמסרתם לידיו. זה כזה פשוט וכזה מהיר ועל אף שזה כנראה לא יהפוך אתכם לאנשים עשירים, זה עדיין יותר ממה שהפסולת הזאת מעניקה לכם כשהיא זרוקה בחצר וזה הרבה יותר מפסולת תעשייתית שנצברת ללא כל שימוש ורק תופסת שטח אחסון יקר ערך.

 

אילו סוגים של ברזל אפשר למכור?

ככלל, ברזל הוא סוג אחד של מתכת והשאלה המדויקת יותר היא אילו סוגים של מתכות אפשר למכור. התשובה היא שכל סוחר אשר קונה פסולת ברזל, קונה בדרך כלל את כל סוגי המתכת לרבות נירוסטה, פליז, נחושת, אלומיניום, ברזל, פח מגולוון ועוד. לעניין מצבו של הברזל, מן הסתם, אם הברזל הוא כולו חלוד עד העומק שלו, אין הרבה מה לעשות איתו וכמות הברזל השמיש בתוכו היא כנראה מזערית. יחד עם זאת, לא כל ברזל חלוד הוא ברזל בלתי שמיש. לרוב מדובר בשכבת חלודה חיצונית בלבד ובמקרה כזה מדובר בפסולת ברזל שניתן למכור כמו כל פסולת ברזל אחרת. עלות הברזל נקבעת על פי המשקל שלו ועבור ברזל חלוד יינתן לכם מחיר נמוך יותר בכדי לשקלל את אובדן הערך של משקל החלודה, אבל אתם לגמרי יכולים למכור גם ברזל חלוד, כל עוד מצבו הפנימי יחסית טוב.

לעניין הכמות, כל קונה פסולת ברזל מנהל את המדיניות שלו. ישנם סוחרים שיגיעו אליכם אך ורק אם אתם מחזיקים כמות מינימום מסוימת בעוד אחרים יגיעו לאסוף מכם כל כמות של ברזל. פשוט אתרו סוחר מתכות מתאים, הסבירו לו מה יש לכם להציע וכבר בטלפון תוכלו לדעת האם יש לכם עסקה.

 

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון