קניית בר מים מוגז וחדשני

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין ספק שבר מים בבית מהווה את אחד הדברים הטובים ביותר עבור כל אדם שלא מצליח לשתות מספיק מים במהלך היום שלו. בר המים זמין בכל עת ומזכיר לכל אדם לשתות במהלך יומו. יחד עם זאת, אם אינכם מצליחים להתחבר לטעם של המים ובשל כך אתם מוצאים את עצמכם לא מצליחים לשתות במהלך היום, כדאי מאוד שתקנו בר מים מוגז חדשני אשר מציע שתיית מים מוגזים לאורך היום ופותר לכל אדם שלא אוהב לשתות מים את הבעיה של שתיית מים.


כיצד פועל בר מים מוגז?

בר מים מוגז פועל על אותו העקרון של בר מים רגיל, כאשר למעשה הם כמעט זהים לחלוטין, אלא שבבר מים מוגז קיימת אופציה להכנת סודה ולכן המים עוברים תהליך נוסף טרם הם יוצאים מבר המים. קודם כל המים עוברים את הסינון הראשוני אותם עוברים המים כמו בכל מכשיר בר מים אחר ולאחר מכן עוברים המים תהליך נוסף של הגזה ובמסגרת התהליך המדובר המים הופכים למים מוגזים.


יתרונותיו של בר מים מוגז

אין ספק שלבר מים מוגז יש מגוון רחב של יתרונות. ראשית כל, אם אתם רגילים לשתות סודה ובשל כך אתם רוכשים מדי פעם בפעם בלונים למכשיר סודה ייעודי אשר יאפשרו לכם להכין בקבוקי סודה, תוכלו לחסוך את השימוש במכשיר ייעודי להכנת סודה, את קניית בקבוקי הסודה הרלוונטים למכשיר או קניית בקבוקי סודה באופן כללי אם אין לכם מכשיר. מדובר על בר המים הטוב ביותר עבור חובבי סודה.

יתרון נוסף של בר המום הוא החיסכון בפלסטיק והשמירה על הסביבה. לא מעט אנשים מחשיבים את בר המים למוצר ירוק שחוסך לא מעט ברכישת פלסטיק.

בר המים יחסוך לכם גם מקום במקרר שכן, כבר לא יהיה לכם צורך לשמור בקבוקי מים או סודה בתוך המקרר על מנת שיתקררו ותוכלו לשתות מהם. בכל פעם שתרצו סודה קרה ומוגזת כל שתדרשו לעשות זה לגשת לבר המים.


כמה יעלה לכם בר מים מוגז?

מחיר בר מים מוגז תלוי ביצרנית של בר המים, סוג המודל, כמות הפונקציות שיש בבר כאשר ככל שהמודל מתקדם וחדשני יותר כך המחיר של בר מים מוגז יהיה יקר יותר. ניתן למצוא כיום ברי מים מוגזים שמתחילים ב1500 ₪ ויכולים להיגמר גם בסכומים של 3000 ₪ ויותר. מעבר לעלות של המתקן עצמו עליכם לקחת בחשבון שיהיה לכם צורך להחליף את המסנן אחת למספר חודשים והעלות של החלפת המסנן תנוע בין 100 ל200 ₪. בבר מים מוגז עליכם לקחת בחשבון שיהיה לכם צורך להחליף את בלון הגזים של המכשיר. עלות בלון גז נעה בין 30 ל50 ₪ ופרק הזמן שבו תדרשו להחליף אותו יהיה בהתאם לצריכה האישית שלכם.

 

לפרטים נוספים בקרו באתר https://bestbar.co.il/

 

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון