רישום קבלן מוכר

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

במידה ואתם מתמחים בתחום הבנייה, וכן נותנים שירות של קבלן רשום, לא תמיד תרגישו כי זה מספיק לכם, דבר זה יכול לנבוע מהסיבה שאינכם רשומים בפנקס הקבלנים, קראו את המאמר הבא ותוכלו להבין קצת יותר.

מהו קבלן מוכר?

קבלן מוכר הינו קבלן אשר מוכר ברשויות, על מנת לעבוד בבנייה קיימים מספר עבודות אשר מחייבות אתכם להיות בעלי רישיון, כיום ישנם לא מעט לקוחות אשר מעוניינים לעבוד רק עם קבלן מוכר, זאת מכיוון שעבודתו של קבלן מוכר תהיה מפוקחת על ידי הרשויות, קבלן מוכר הינו קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים של משרד השיכון, ובנוסף הוא יכול להגיש מועמדות לפרויקטים ממשלתיים, וכך לקבל עבודות גדולות, קבלן שאינו מוכר לא רשאי להשתתף במכרזים ממשלתיים כלל.

רישום טאבו

מהו התהליך על מנת לעבור רישום קבלן מוכר?

על מנת להיות רשום כקבלן מוכר, עליכם לבצע את השלבים הבאים:

מסמכים – עליכם יהיה להציג מספר מסמכים כמו למשל: לימודי תעודה או תעודה המוכיחה כי למדתם לימודים רשמיים, מסמים אשר יוכלו להראות כי השתתפתם בפרויקטים מסוימים, מכרזים שעבדתם בהם, דוחות כספיים של השנים האחרונות, ובגדול כל מסמך אשר יוכל להראות את המקצועיות שלכם על מנת שתוכלו להיות רשומים כקבלן מוכר.

טפסים – כאשר אתם מסיימים לאסוך את כל המסמכים הנדרשים לכם, תצטרכו למלא טפסים שהם יהוו לכם את הבקשה להיות רשומים כקבלן מוכר, בטפסים אלו תצטרכו לרשום את כל העבודות אשר ביצעתם לאורך השנים האחרונות, בנוסף תצטרכו למלא את הפרטים האישיים שלכם ועוד, את כל הטפסים אשר תמלאו תצטרכו להגיש לרשם הקבלנים, במידה ותהיו מעוניינים להירשם כקבלן מוכר של משרד הביטחון, יהיה עליכם להשלים עוד כמה טפסים בהתאם.

בחינה – בתהליך הרישום כקבלן מוכר, תצטרכו לעבור בחינה מקצועית, בחינה זו תוכל לבדוק את המקצועיות שלכם בתור קבלנים אשר אחראים לפרויקטים, זאת על מנת להיווכח כי אתם אכן יכולים להגיש מועמדות ולקחת על עצמכם פרויקטים גדולים.

אישור קבלן רשום

לאחר ביצוע כל הפעולות האלו, תשב וועדה ותבצע בדיקה לגבי הבקשה להפוך לקבלן רשום, במידה וכל ההתנהלות שלך בתור קבלן הייתה התנהלות תקינה, ואין לך עבר פלילי, לא תהיה שום סיבה שלא תקבל רישיון קבלן רשום.

קבלן מוכר

כאשר יש בידיכם רישיון של קבלן רשום, תוכלו להגיש בקשה למשרד הביטחון על מנת להפוך לקבלן מוכר, משרד הביטחון יבדוק את המקצועיות, ובנוסף יעשה שיקולים מטעמים ביטחוניים בכדי לתת לכם את התואר – קבלן מוכר.

קבלן מוכר

מהו היתרון של קבלן מוכר?

היתרון הוא ללקוחות אשר מעסיקים קבלן מוכר, אך גם הקבלן עצמו נהנה מכל זה, רישום קבלן מוכר הינו יתרון מכיוון שקבלן מוכר להבדיל מקבלן רשום שאינו מוכר יכול לגשת למכרזים ממשלתיים גדולים, וכן בנוסף לבצע עבודות בעבור משרד הביטחון, לקבלן רשום קיימת האפשרות לגשת למכרזים ממשלתיים אך אינו יכול להגיש מועמדות ולעבוד תחת שירות משרד הביטחון, דבר זה הינו יתרון של קבלן מוכר לעומת קבלן רשום.

יתרון נוסף לבצע רישום קבלן מוכר

כיום, מרבית הלקוחות אשר מחפשים קבלנים מעדיפים להתעסק עם קבלן מוכר, זאת מכיוון שעבודות הבניין הינן עבודות מקצועיות שלאדם אשר אין את המקצועיות והידע אינו יכול לבצע אותן, לכן, לקוחות מעדיפים לחפש קבלן מוכר ולקחת את שירותיו, מכיוון שקבלן זה עבר את כל הקריטריונים הנדרשים על מנת לקבל את התואר של קבלן מוכר, כך לקוחות יכולים להיות בטוחים כי העבודה נעשית על ידי קבלן מקצועי אשר יודע את העבודה ועושה אתה ברמה הטובה ביותר.

ייעוץ משפטי

קבלן אשר מעוניין לעבור רישום קבלן מוכר, מומלץ לקחת שירותים של עורך דין המתמחה בתחום זה, כך הקבלן יוכל לממש את כל הזכויות העומדות לרשותו בתהליך ביצוע הרישום, עורך דין מומחה יוכל לעזור לכם בעת מילוי הטפסים הנדרשים לכך, ייעוץ משפטי הינו דבר מומלץ בכדי שתהיו בטוחים כי אתם מבצעים את תהליך הרישום בצורה הטובה ביותר, וכן תהיו בטוחים כי לא יצוצו להן בעיות.

סיכום

היחידה לרישום קבלנים מציעה לכם שירותי עורך דין מומחה אשר יוכל לעזור לכם בזמן תהליך ביצוע הרישום.

במידה ואתם מעוניינים לבצע רישום קבלן מוכר, השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון