רישום קבלן

 

אם עברתם את מבחני ההסמכה לרישיון קבלן בהצלחה ויש בידכם רישיון קבלן, הצעד הבא שלכם זה להיות רשומים באיגוד הקבלנים. באמצעות רישום קבלן באיגוד הקבלנים תוכלו להופיע בפנקס בקבלנים מטעם משרד השיכון והבינוי בתור בעלי מקצוע מומחים ומקצועיים, כך שאם מישהו מחפש בעל מקצוע מומחה בתחום בו אתם עובדים הוא ישר יכול להגיע אליכם דרך איגוד הקבלנים.

למה חשוב שקבלן שיש בידו רישיון קבלן ירשם באיגוד הקבלנים?

אחד הדברים החשובים ביותר שעל הקבלן לעשות בטרם הוא מתחיל לעבוד במקצוע הקבלנו בענף בו הוא בחר זה להירשם לאיגוד הקבלנים. באמצעות הרישום לאגודה מופיע הקבלן בפנקס הקבלנים בתור קבלן מקצועי עם רישיון בתחום. כך שאם מישהו מחפש קבלן הוא יכול להגיע אליכם ולא אל חאפרים או שרלטרנים שלא למדו את מקצוע הקבלנות בלימודים מסודרים ואין בידם רישיון. רישום קבלן היא פעולה הכרחית לכל קבלן בתחילת דרכו שמעוניין וכן לקבלנים עם ניסיון בתחום הקבלנות שרוצים להיות באיגוד בו מכירים אותם באופן מקצועי הודות ללימודים ורישיון המקצוע שבידיהם. באמצעות רישום קבלן באיגוד הקבלנים, מגיעים פניות רבות אל האיגוד אחר חיפוש קבלנים מה שמגדיל את הסיכויים של הקבלן לקבל את העבודה.

האם רוב הלקוחות בודקים את רישום הקבלן באיגוד הקבלנים?

רוב האנשים מעוניינים בקבלנים מקצועיים אשר למדו את לימודי הקבלנות במקום מסודר ויש בידיהם תעודת רישיון בקבלנות לאחר שעברו תהליך רישום קבלן שיפוצים  בהתאם לתחום בו הם מתמחים. באמצעות איגוד הקבלנים יכולים הלקוחות לבדוק האם הקבלן שהם מזמינים לעבוד רשום באיגוד הקבלנים כקבלן או לא. רישום קבלן באיגוד הקבלנים מעיד שהקבלן שלכם אינו חאפר או רמאי שמתחזה לקבלן על מנת לעשות כסף.כך שאתם יכולים להיות רגועים שהקבלן שאתם רוצים להביא לביתכם ביצע רישום קבלן באיגוד הקבלנים והוא חוקי ובעל רישיון בתחום. רישום קבלן כחוק בפנקס הקבלנים היא פעולה הכרחית שכל אדם שרוצה להזמין קבלן חייב לעשות בטרם הוא מזמין קבלן לביתו שיבצע את העבודה. מעבר לכך דרך איגוד הקבלנים תוכלו תמיד להתלונן או לשבח קבלן שאהבתם את עבודתו. כלומר יש לכם כתובת לפנות אליה בכל מקרה שבו אתם נתקלים בבעיה או בשאלה לגבי עבודת הקבלן או כל דבר אחר.

ומה אם הקבלן שאתם רוצים להזמין לא רשום באיגוד הקבלנים?

אם הקבלן שאתם רוצים לעבוד איתו אינו רשום באיגוד הקבלנים חשוב שתבדקו עימו אם יש לו רישיון בתחום הקבלנות ואם כן בקשו שיראה לכם אותו וכן תעודות של המוסד שבו למד וסיים בהצלחה. כל קבלן מקצועי ישמח להראות לכם את רישיונו ואף ינדב לכם פרטים שונים שתבקשו, אך אם מדובר על קבלן רמאי או חאפר שלא מבין בקבלנות ולא למד לימודים מסודרים לרוב קבלנים אלה יתחמקו ולא יראו לכם מסמכים שמעידים על כך שהם קבלנים. לכן צריכה להידלק לכם נורה אדומה שהקבלן מנסה להתחמק ולעבור לנושא אחר או שלא מראה לכם שום דבר.

 

רישום קבלן

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו