אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

רישום קבלן

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

 

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות בטרם סגרתם עם בעל המקצוע שלכם זה לבדוק האם הוא רשום בפנקס הקבלנים. רישום קבלן רשום בפנקס הקבלנים מעניק לקבלן עצמו את הזכות לבצע עבודות קבלנות שונות שכוללות הגשה למכרזים שונים בהתאם להתמחותו. מעבר לכם רישום קבלן רשום מקנה לקבלן מאין גונשפנקא שהוא בעל רישיון  לבצע עבודות בתחום בו הוא מתמחה בהתאם לחוקי משרד השיכון והבינוי.

מדוע חשוב לבדוק אם הקבלן שלכם ביצע רישום קבלן רשום בפנקס הקבלנים?

אם אתם רוצים לא ליפול אל חאפר שלא מבין בתחום הקבלנות ורק יכול לגרום לכם לנזקים גדולים ולהוצאות כספיות גדולות, אתם חייבים לבדוק אם הקבלן שלכם מופיע בפנקס הקבלנים של איגוד הקבלנים. באיגוד הקבלנים שהוא האיגוד הגדול ביותר בארץ לקבלנים ולעובדי ההנדסה תמצאו מגוון נרחב של סוגי עובדים בענפים השונים בתחום הבנייה וההנדסה. כדאי להיות חכמים ולא ליפול לידי קבלנים מתחזים, חאפרים, רמאים ועוד כדאי לכם להיות בטוחים במאה אחוז שהקבלן שאתם מביאים לעבוד ביצע רישום קבלן רשום בפנקס הקבלנים של איגוד הקבלנים. רק רישום קבלן רשום באיגוד הקבלנים ייתן לכם שקט נפשי ויוריד מכם לחצים ודאגות מיותרות בקשר לקבלן עצמו.

מה ההבדל בין קבלן שרשום בפנקס הקבלנים לבין קבלן שאינו רשום?

ההבדל החשוב והמהותי ביותר בין קבלן רשום בפנקס הקבלנים לבין קבלן שאינו רשום בפנקס הקבלנים זה השיוך של הקבלן לאיגוד עצמו. למה הכוונה? קבלן רשום הוא קבלן מקצועי שיש בידיו רישיון קבלן בהתאם לחוק והוא אדם שתוכלו לסמוך עליו ולא תחששו מפני קבלנים חאפרים או שרלטנים שקיימים בשוק. הודות לקבלן הרשום תוכלו תמיד לפנות לאיגוד הקבלנים בכל בעיה או שאלה שיש לכם. בין אם זה לגבי טיב עבודות של הקבלן, בין אם זה לגבי התנהגות הקבלן אליכם ועוד. לעומת זאת עם קבלן לא רשום אין לכם את הוודאות במאה אחוז שהוא אכן מקצועי ובעל רישיון, אלא אם כן אתם דורשים שיראה לכם והוא מראה לכם. אך לא כל הקבלנים יתנדבו להראות לכם את הרישיון שלהם ואף יעלבו מהשאלה וינסו להתעלם ולעבור לנושא אחר. לכן חשוב להיות בטוחים שהקבלן שאתם הולכים להכניס לביתכם הוא אכן מקצועי ובעל רישיון בתחום הקבלנות ולא איזה חאפר או מתחזה.

חשיבות קבלן רישום בפנקס הקבלנים

הודות רישום קבלן בפנקס הקבלנים תוכלו להיות בטוחים שהקבלן שאתם הולכים לעבוד איתו הוא אכן מקצועי ובעל ניסיון בתחום בו הוא עובד. מעבר לכך, קבלן אשר רשום באיגוד הקבלנים בפנקס הקבלנים יכול להשתתף במכרזים ממשלתיים, מכרזים של משרד הביטחון וכן של רשויות מקומיות בהתאם לסיווגו. מעבר לכך, הוא יכול להעסיק עובדים תושבי השטחים או לעבוד קבלן משנה בשיתוף פעולה עם חברות בנייה או קבלנים פרטיים. כלומר לקבלן רשום ישנם לא מעט זכויות מטעם איגוד הקבלנים ויש גוף גדול ששומר עליו לאורך כל הדרך ודואג לו ולאינטרסים שלו.

 רישום קבלן רשום

 

אם עברתם את מבחני ההסמכה לרישיון קבלן בהצלחה ויש בידכם רישיון קבלן, הצעד הבא שלכם זה להיות רשומים באיגוד הקבלנים. באמצעות רישום קבלן באיגוד הקבלנים תוכלו להופיע בפנקס בקבלנים מטעם משרד השיכון והבינוי בתור בעלי מקצוע מומחים ומקצועיים, כך שאם מישהו מחפש בעל מקצוע מומחה בתחום בו אתם עובדים הוא ישר יכול להגיע אליכם דרך איגוד הקבלנים.

למה חשוב שקבלן שיש בידו רישיון קבלן ירשם באיגוד הקבלנים?

אחד הדברים החשובים ביותר שעל הקבלן לעשות בטרם הוא מתחיל לעבוד במקצוע הקבלנו בענף בו הוא בחר זה להירשם לאיגוד הקבלנים. באמצעות הרישום לאגודה מופיע הקבלן בפנקס הקבלנים בתור קבלן מקצועי עם רישיון בתחום. כך שאם מישהו מחפש קבלן הוא יכול להגיע אליכם ולא אל חאפרים או שרלטרנים שלא למדו את מקצוע הקבלנות בלימודים מסודרים ואין בידם רישיון. רישום קבלן היא פעולה הכרחית לכל קבלן בתחילת דרכו שמעוניין וכן לקבלנים עם ניסיון בתחום הקבלנות שרוצים להיות באיגוד בו מכירים אותם באופן מקצועי הודות ללימודים ורישיון המקצוע שבידיהם. באמצעות רישום קבלן באיגוד הקבלנים, מגיעים פניות רבות אל האיגוד אחר חיפוש קבלנים מה שמגדיל את הסיכויים של הקבלן לקבל את העבודה.

האם רוב הלקוחות בודקים את רישום הקבלן באיגוד הקבלנים?

רוב האנשים מעוניינים בקבלנים מקצועיים אשר למדו את לימודי הקבלנות במקום מסודר ויש בידיהם תעודת רישיון בקבלנות לאחר שעברו תהליך רישום קבלן שיפוצים  בהתאם לתחום בו הם מתמחים. באמצעות איגוד הקבלנים יכולים הלקוחות לבדוק האם הקבלן שהם מזמינים לעבוד רשום באיגוד הקבלנים כקבלן או לא. רישום קבלן באיגוד הקבלנים מעיד שהקבלן שלכם אינו חאפר או רמאי שמתחזה לקבלן על מנת לעשות כסף.כך שאתם יכולים להיות רגועים שהקבלן שאתם רוצים להביא לביתכם ביצע רישום קבלן באיגוד הקבלנים והוא חוקי ובעל רישיון בתחום. רישום קבלן כחוק בפנקס הקבלנים היא פעולה הכרחית שכל אדם שרוצה להזמין קבלן חייב לעשות בטרם הוא מזמין קבלן לביתו שיבצע את העבודה. מעבר לכך דרך איגוד הקבלנים תוכלו תמיד להתלונן או לשבח קבלן שאהבתם את עבודתו. כלומר יש לכם כתובת לפנות אליה בכל מקרה שבו אתם נתקלים בבעיה או בשאלה לגבי עבודת הקבלן או כל דבר אחר.

ומה אם הקבלן שאתם רוצים להזמין לא רשום באיגוד הקבלנים?

אם הקבלן שאתם רוצים לעבוד איתו אינו רשום באיגוד הקבלנים חשוב שתבדקו עימו אם יש לו רישיון בתחום הקבלנות ואם כן בקשו שיראה לכם אותו וכן תעודות של המוסד שבו למד וסיים בהצלחה. כל קבלן מקצועי ישמח להראות לכם את רישיונו ואף ינדב לכם פרטים שונים שתבקשו, אך אם מדובר על קבלן רמאי או חאפר שלא מבין בקבלנות ולא למד לימודים מסודרים לרוב קבלנים אלה יתחמקו ולא יראו לכם מסמכים שמעידים על כך שהם קבלנים. לכן צריכה להידלק לכם נורה אדומה שהקבלן מנסה להתחמק ולעבור לנושא אחר או שלא מראה לכם שום דבר.

רישום קבלן

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא