רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

על מנת לקבל רישיון קבלן יש צורך לעבור הכשרה, וכן להיות רשום בפנקס הקבלנים, עדיפות לקבלת רישיון קבלן תינתן לקבלנים עם הכשרה הנדסאית, על מנת לעבוד בעבודות הנדסה בנאיות.

מי יכול להירשם כקבלן לעבודות הנדסה בנאיות?

על מנת לקבל רישיון קבלן צריך לעבור תהליך לא קצר, המלווה בדרישות מסוימות בכדי לסיים את התהליך, כל זאת בכדי להבטיח כי קבלנים אשר רשומים בפנקס הקבלנים יהיו איכותיים ומקצועיים ככל האפשר על מנת לבצע עבודות הנדסה בנאיות, חשוב לדעת כי אומנם לא כל עבודה קטנה של שיפוץ מצריכה מכם להיות רשומים בפנקס הקבלנים, אך כאשר מדובר בעבודות הנדסה בנאיות יהיה עליכם חובה להיות רשומים בפנקס הקבלנים, חשוב לדעת כי קיימות עבודות הנדסה בנאיות אשר ללא רישיון אין אפשרות לבצע אותם.
ראו גם: תקנות לרישום קבלן

רישום קבלנים

מדוע חשוב להיות קבלן רשום בכדי לבצע עבודות הנדסה בנאיות?

כאשר יש צורך לבצע בניה של בית או בניין אשר אותו מבנה ישמש למגורי אדם, חשוב שהעבודה תתבצע ברמה המקצועית ביותר על מנת שלא יהיו קיימים ליקויים קריטיים, למשל: במידה ותהיה טעות בשלד המבנה, יכול להיגרם נזק בלתי הפיך וכן סכנה בטיחותית חמורה גם למבנה וגם למי שחי בו, לכן, כאשר מתבצע רישום לקבלת רישיון קבלן לעבודות הנדסה בנאיות כמו אלו תינתן העדפה למי שמציג השכלה אקדמאית בתחום ההנדסה, זאת מכיוון שמי שסיים לימודים אקדמאיים סביר להניח מגיע עם יותר ידע וניסיון מאשר קבלנים אחרים.

מה אומר החוק?

כיום, החוק מאפשר קבלת רישיון לא רק למי שמציג תעודת גמר של לימודים אקדמאיים, למשל: קבלן המגיע עם ניסיון עבודה בתחום כמנהל עבודה של לפחות שש שנים אחרונות, גם יוכל על פי חוק להירשם כקבלן רשום, כמובן שהעדפה תהיה למי שמגיע עם לימודים אקדמאיים ולכן, קבלן המעוניין להיות קבלן רשום ויציג תעודת גמר של לימודים אקדמאיים יצטרך להיות בעל ניסיון של ארבע השנים האחרונות, במידה ותעמדו בקריטריונים הנדרשים תוכלו לקבל אישור וכן להירשם בפנקס הקבלנים.

רישום קבלן במקרה ואינו מהנדס

כאמור קבלן אשר מעוניין לבצע רישום על מנת להיות רשום כקבלן רשום, עליו להיות מקצועי ומיומן בתחום הבנייה, במידה ואכן יציג הוכחות כי הינו מיומן ובעל וותק יכול להיות כי יקבל אישור מיוחד שיוכל לעזור לו להירשם בפנקס הקבלנים, לכן, כאשר מגישים את הבקשה קיים צורך להציג את כל המסמכים אשר יכולים להוכיח כי אכן הינכם מקצועיים ומיומנים בעדותכם, עם המסמכים הנדרשים קיים הסיכוי כי תוכלו להירשם בפנקס הקבלנים ללא סיום לימודים אקדמאיים.

אתר בניה

למה חשוב שקבלן יהיה רשום בפנקס הקבלנים?

במידה ואתם מעוניינים לבצע עבודת בנייה ומעוניינים כי הבנייה תיעשה ברמה הכי טובה שיש על ידי קבלן לעבודות הנדסה בנאיות, כך שתוכו להיות בטוחים כי הבנייה נעשית באופן מקצועי ואיכותי, וכן אין שום סכנה של בנייה לא נכונה, רצוי שתעסיקו קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים, קבלן רשום הינו קבלן אשר עבר את כל תהליך ההרשמה על מנת להיות רשום בפנקס, כך תוכלו להיות בטוחים כ הקבלן הינו מקצועי ולא קבלן אשר יגיע אליכם ויתברר כשרלטן שלא מבצע את העבודה כמו שצריך.

פנקס הקבלנים

על מנת להירשם בפנקס הקבלנים, קבלן צריך להיות מיומן ובעל ניסיון בתחום עבודות הבנייה , בנוסף צריך לעבור מבחנים אשר בלעדיהם אין כל אפשרות להיות רשומים בפנקס הקבלנים, דבר זה יכול להבטיח כי כל קבלן אשר רשום בפנקס הקבלנים מטעם משרד השיכון והבינוי הינו קבלן איש מקצוע מקצועי ביותר, וכן בעל תעודת רישיון על פי חוק, בפנקס הקבלנים קיימת אפשרות למצוא את כל הקבלנים המקצועיים אשר יכולים לבצע עבודות הנדסה בנאיות, בנוסף במידה ואתם מעוניינים להגיש תלונה על קבלן מסוים קיימת האפשרות לגשת לרשם הקבלנים על מנת להגיש את התלונה, מה שאומר שבמידה ויש בעיה עם קבלן מסוים אשר רשום בפנקס הקבלנים קיימת האפשרות להגיש תלונה שתירשם נגדו.
ראו גם: רשם הקבלנים סיווג

סיכום

במידה ואתם מעוניינים לבצע רישום קבלנים לעבודות הנדסה בנאיות, תוכלו לפנות אל היחידה לרישום קבלנים על מנת לקבל ייעוץ והכוונה.

אתם מוזמנים להשאיר לנו פרטים באתר ואנו נחזור אליכם.

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא

שיקום עמודי בטון עם קבלן רשום

  שיקום בטון הוא תהליך אותו מבצעים כאשר רוצים לחזק ולשקם מבנה ישן או מבנה שנחלש כתוצאה מפגיעה כלשהי. עמודי הבניין נושאים את משקל הבניין