רישום קבלנים סיווג

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

על פי החוק בישראל, כל אדם העוסק כקבלן בענף הבניין, חייב להיות בעל רישיון קבלן ולהירשם כקבלן רשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. אלא שאצל רבים מהקבלנים עולה הצורך הזה כאשר הם מבקשים להשתתף במכרזים הדורשים מעמד של קבלן רשום או כאשר הם מרגישים מהשוק את הביקוש לקבלנים רשומים על פני קבלנים לא רשומים. העניין הוא שבתהליך של רישום קבלנים סיווג הקבלן משחק תפקיד מפתח ביכולת שלו לגשת למכרזים שונים ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

קבלנים בתל אביב

סיווג קבלנים – מה זה אומר?

ובכן, רישום קבלנים הוא תהליך שכל קבלן מכיר, תהליך המיועד להפוך את הקבלן לקבלן ברישיון, קבלן רשום ששמו מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. חלק ניכר בציבור ולבטח גופים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים מחיובים לעבוד אך ורק עם קבלנים רשומים. העניין הוא שבכל תהליך רישום כזה, ישנו גם שלב של סיווג הקבלן. סיווג הקבלן מבוצע על פי שני פרמטרים מרכזיים:

  • תחום התמחות – בתהליך של רישום קבלנים סיווג הקבלן מגדיר למעשה את תחום ההתמחות המרכזי שלו, התחום שבו הוא יסווג כקבלן רשום. כך למשל, קבלן חשמל רשום הוא לא קבלן רשום שיכול לעסוק בכל תחום בענף הבניין ברישיון, אלא אך ורק בתחום החשמל שכן הוא מסווג אך ורק בתחום זה. ישנם כמובן תחומי התמחות שונים לרבות קבלן שלד, קבלן גמר, קבלן אינסטלציה, קבלן עפר, קבלן חשמל וכן הלאה.
  • היקף פרויקט – בתהליך הרישום נקבע גם היקף הפרויקטים שעבורם תקף רישיון הקבלן. כך למשל, קבלן רשום המסווג בפרויקטים בהיקף של עד 500,000 ש"ח, לא יוכל לגשת למכרז ששוויו הכולל הוא גבוה מכך. סיווג זה נקבע על פי הניסיון של הקבלן, ההשכלה הרשמית שלו, היכולות המקצועיות העומדות לרשותו והרקורד המקצועי שלו.
רישום קבלנים

מדוע זה כל כך חשוב?

ובכן, אחת הסיבות המרכזיות שבגינן פונים קבלנים לרשם הקבלנים היא היכולת להשתתף במכרזים הרבים המפורסמים על ידי חברות עסקיות, חברות ציבוריות וגופים ממשלתיים. העניין הוא שבתהליך רישום קבלנים סיווג הוא פרמטר שיכול מאוד להגביל את הקבלן במכרזים אליהם הוא יכול לגשת, במיוחד סביב הקטגוריה של היקף הפרויקט. על כן, בתהליך הרישום חשוב מאוד לנסות ולהשפיע עד כמה שניתן על הסיווג בו יופיע הקבלן ובכך בדיוק, יוכלו לסייע לכם המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

היחידה לרישום קבלנים לוקחת על עצמה למעשה את כל תהליך הרישום שלכם כקבלנים רשומים ובכלל זה מקפידה לאסוף מכם את כל המסמכים והאסמכתאות הנדרשות על מנת להבטיח שתוכלו לזכות בסיווג הגבוה ביותר האפשרי עבורכם. לפעמים ההבדל הוא רכישה של יכולת מסוימת, או גיוס עובד נוסף ותוכלו להיות מסווגים בסיווג גבוה יותר. מה ואיך בדיוק תוכלו לעשות זאת? היחידה לרישום קבלנים יודעת היטב.

יכול לעניין אותך גם: עלות רישום בטאבו

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון