אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

רישום קבלנים סיווג

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

על פי החוק בישראל, כל אדם העוסק כקבלן בענף הבניין, חייב להיות בעל רישיון קבלן ולהירשם כקבלן רשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. אלא שאצל רבים מהקבלנים עולה הצורך הזה כאשר הם מבקשים להשתתף במכרזים הדורשים מעמד של קבלן רשום או כאשר הם מרגישים מהשוק את הביקוש לקבלנים רשומים על פני קבלנים לא רשומים. העניין הוא שבתהליך של רישום קבלנים סיווג הקבלן משחק תפקיד מפתח ביכולת שלו לגשת למכרזים שונים ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

קבלנים בתל אביב

סיווג קבלנים – מה זה אומר?

ובכן, רישום קבלנים הוא תהליך שכל קבלן מכיר, תהליך המיועד להפוך את הקבלן לקבלן ברישיון, קבלן רשום ששמו מופיע בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. חלק ניכר בציבור ולבטח גופים עסקיים, ציבוריים וממשלתיים מחיובים לעבוד אך ורק עם קבלנים רשומים. העניין הוא שבכל תהליך רישום כזה, ישנו גם שלב של סיווג הקבלן. סיווג הקבלן מבוצע על פי שני פרמטרים מרכזיים:

  • תחום התמחות – בתהליך של רישום קבלנים סיווג הקבלן מגדיר למעשה את תחום ההתמחות המרכזי שלו, התחום שבו הוא יסווג כקבלן רשום. כך למשל, קבלן חשמל רשום הוא לא קבלן רשום שיכול לעסוק בכל תחום בענף הבניין ברישיון, אלא אך ורק בתחום החשמל שכן הוא מסווג אך ורק בתחום זה. ישנם כמובן תחומי התמחות שונים לרבות קבלן שלד, קבלן גמר, קבלן אינסטלציה, קבלן עפר, קבלן חשמל וכן הלאה.
  • היקף פרויקט – בתהליך הרישום נקבע גם היקף הפרויקטים שעבורם תקף רישיון הקבלן. כך למשל, קבלן רשום המסווג בפרויקטים בהיקף של עד 500,000 ש"ח, לא יוכל לגשת למכרז ששוויו הכולל הוא גבוה מכך. סיווג זה נקבע על פי הניסיון של הקבלן, ההשכלה הרשמית שלו, היכולות המקצועיות העומדות לרשותו והרקורד המקצועי שלו.
רישום קבלנים

מדוע זה כל כך חשוב?

ובכן, אחת הסיבות המרכזיות שבגינן פונים קבלנים לרשם הקבלנים היא היכולת להשתתף במכרזים הרבים המפורסמים על ידי חברות עסקיות, חברות ציבוריות וגופים ממשלתיים. העניין הוא שבתהליך רישום קבלנים סיווג הוא פרמטר שיכול מאוד להגביל את הקבלן במכרזים אליהם הוא יכול לגשת, במיוחד סביב הקטגוריה של היקף הפרויקט. על כן, בתהליך הרישום חשוב מאוד לנסות ולהשפיע עד כמה שניתן על הסיווג בו יופיע הקבלן ובכך בדיוק, יוכלו לסייע לכם המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

היחידה לרישום קבלנים לוקחת על עצמה למעשה את כל תהליך הרישום שלכם כקבלנים רשומים ובכלל זה מקפידה לאסוף מכם את כל המסמכים והאסמכתאות הנדרשות על מנת להבטיח שתוכלו לזכות בסיווג הגבוה ביותר האפשרי עבורכם. לפעמים ההבדל הוא רכישה של יכולת מסוימת, או גיוס עובד נוסף ותוכלו להיות מסווגים בסיווג גבוה יותר. מה ואיך בדיוק תוכלו לעשות זאת? היחידה לרישום קבלנים יודעת היטב.

יכול לעניין אותך גם: עלות רישום בטאבו

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא