אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון כח אדם

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

חברות כוח אדם הן חברות המספקות שירותי השמה ומציאת עבודה לדורשי עבודה ומחברות בין מעסיקים ובין עובדים בתחומים שונים. חברות אלה פועלות תחת רישיון קבלן, שכן עבודה בתחום כוח האדם בישראל מורשית אך ורק עבור קבלני כוח אדם ולא לחינם הוגדרו אלה כקבלנים, הכפופים לחובת הרישוי. רישיון כח אדם הוא לא חד קרן בלתי ניתן להשגה, אבל השגתו בהחלט דורשת עמידה בכמה וכמה קריטריונים ובעיקר פרוצדורה עמוסה במסמכים, אסמכתאות, תצהירים והוכחת יכולת של המבקש ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

רישום קבלנים

מה זה בעצם רישיון כח אדם?

אם אתם רוצים לפתוח חברה המציעה שירותי השמה, מציאת עבודה, חיבור בין מעסיק לעובד ושירותי כוח אדם בכלל, אתם זקוקים לרישיון ייעודי הנקרא רישיון כח אדם. רישיון זה מיועד לעגן את מעמדכם בחוק ולהפוך אתכם לישות עליה יכולות הרשויות לפקח. הצורך ברישוי זה נובע מהרגישויות הרבות של שוק התעסוקה ומהרצון של הרשויות הממשלתיות לוודא כי קבלני כוח האדם נוהגים בצורה הוגנת בדורשי העבודה ומתנהלים על פי חוקי העבודה בישראל, חוקים שנועדו להסדיר את שוק התעסוקה ולהבטיח פרמטרים כלכליים חשובים אחרים כדוגמת פיריון, אבטלה וכדומה.

איך מוציאים רישיון כח אדם?

ובכן, לצורך קבלת רישיון קבלן כח אדם יהיה עליכם להוכיח כי יש לכם עבר פלילי נקי בחמש השנים האחרונות וכי אתם בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים בניהול כוח אדם. הגשת הבקשה לקבלת הרישיון מבוצעת מול משרד העבודה ואליה תצטרכו לצרף טופס בקשה לרישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות, קורות חיים של בעלי המניות והמנכ"ל, אסמכתאות המעידות על הניסיון שאתם אוחזים בו בתחום של ניהול כוח אדם, תצהיר של עו"ד על היעדר רישום פלילי בחמש השנים האחרונות וטופס המאשר לרשות לבדוק את הרישומים שלכם במאגרי המשטרה.

חדר לא מרוהט

במסגרת התהליך, תיבחן הבקשה שלכם ועמידתכם בקריטריונים המחייבים לקבלת רישיון כח אדם ובהמשך לכך תזומנו לריאיון אישי אליו תצטרכו להביא מסמכים נוספים הרלוונטיים לפעילות כוח האדם שאתם רוצים להקים. בהנחה שעברתם את כל השלבים בהצלחה, תוכלו להקים את חברת כוח האדם שלכם אך לא לפני שתפקידו ערבות בנקאית בה תוכלנה הרשויות לעשות שימוש במידה ותפרו את תנאי הרישיון ותפרו את זכויות העבודה של העובדים שלכם ושל אלו שעוברים דרככם.

כפי שניתן לראות, מדובר בתהליך לא קצר לקבלת רישיון כח אדם ואת התהליך הזה אתם רוצים לעבור בליווי של אנשי מקצוע המתמחים בתחום ויודעים בדיוק כיצד להשלים עבורכם את התהליך במהירות ולהבטיח שאתם מבצעים אותו כשורה ובאופן שלא יפגע בסיכויים שלכם לקבל את הרישיון המיוחל. הגשת בקשה לקבלת רישיון כח אדם היא משימה שאתם בהחלט יכולים לבצע בעצמכם, אבל קבלת הרישיון זה כבר משהו שלשמו אתם רוצים לצדכם את המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

יכול לעניין אותך גם: קבלן לא רשום ברשם הקבלנים

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא