כל מה שצריך לדעת על הוצאת רישיון כח אדם

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

חברות כוח אדם הן חברות המספקות שירותי השמה ומציאת עבודה לדורשי עבודה ומחברות בין מעסיקים ובין עובדים בתחומים שונים. חברות אלה פועלות תחת רישיון קבלן, שכן עבודה בתחום כוח האדם בישראל מורשית אך ורק עבור קבלני כוח אדם ולא לחינם הוגדרו אלה כקבלנים, הכפופים לחובת הרישוי. רישיון כח אדם הוא לא חד קרן בלתי ניתן להשגה, אבל השגתו בהחלט דורשת עמידה בכמה וכמה קריטריונים ובעיקר פרוצדורה עמוסה במסמכים, אסמכתאות, תצהירים והוכחת יכולת של המבקש ועל כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

רישום קבלנים

מה זה בעצם רישיון כח אדם?

אם אתם רוצים לפתוח חברה המציעה שירותי השמה, מציאת עבודה, חיבור בין מעסיק לעובד ושירותי כוח אדם בכלל, אתם זקוקים לרישיון ייעודי הנקרא רישיון כח אדם. רישיון זה מיועד לעגן את מעמדכם בחוק ולהפוך אתכם לישות עליה יכולות הרשויות לפקח. הצורך ברישוי זה נובע מהרגישויות הרבות של שוק התעסוקה ומהרצון של הרשויות הממשלתיות לוודא כי קבלני כוח האדם נוהגים בצורה הוגנת בדורשי העבודה ומתנהלים על פי חוקי העבודה בישראל, חוקים שנועדו להסדיר את שוק התעסוקה ולהבטיח פרמטרים כלכליים חשובים אחרים כדוגמת פיריון, אבטלה וכדומה.

איך מוציאים רישיון כח אדם?

ובכן, לצורך קבלת רישיון קבלן כח אדם יהיה עליכם להוכיח כי יש לכם עבר פלילי נקי בחמש השנים האחרונות וכי אתם בעלי ניסיון של לפחות שלוש שנים בניהול כוח אדם. הגשת הבקשה לקבלת הרישיון מבוצעת מול משרד העבודה ואליה תצטרכו לצרף טופס בקשה לרישיון קבלן כוח אדם או קבלן שירות, קורות חיים של בעלי המניות והמנכ"ל, אסמכתאות המעידות על הניסיון שאתם אוחזים בו בתחום של ניהול כוח אדם, תצהיר של עו"ד על היעדר רישום פלילי בחמש השנים האחרונות וטופס המאשר לרשות לבדוק את הרישומים שלכם במאגרי המשטרה.

חדר לא מרוהט

במסגרת התהליך, תיבחן הבקשה שלכם ועמידתכם בקריטריונים המחייבים לקבלת רישיון כח אדם ובהמשך לכך תזומנו לריאיון אישי אליו תצטרכו להביא מסמכים נוספים הרלוונטיים לפעילות כוח האדם שאתם רוצים להקים. בהנחה שעברתם את כל השלבים בהצלחה, תוכלו להקים את חברת כוח האדם שלכם אך לא לפני שתפקידו ערבות בנקאית בה תוכלנה הרשויות לעשות שימוש במידה ותפרו את תנאי הרישיון ותפרו את זכויות העבודה של העובדים שלכם ושל אלו שעוברים דרככם.

כפי שניתן לראות, מדובר בתהליך לא קצר לקבלת רישיון כח אדם ואת התהליך הזה אתם רוצים לעבור בליווי של אנשי מקצוע המתמחים בתחום ויודעים בדיוק כיצד להשלים עבורכם את התהליך במהירות ולהבטיח שאתם מבצעים אותו כשורה ובאופן שלא יפגע בסיכויים שלכם לקבל את הרישיון המיוחל. הגשת בקשה לקבלת רישיון כח אדם היא משימה שאתם בהחלט יכולים לבצע בעצמכם, אבל קבלת הרישיון זה כבר משהו שלשמו אתם רוצים לצדכם את המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

יכול לעניין אותך גם: קבלן לא רשום ברשם הקבלנים

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון