שיפוץ ובניה עם קבלן רשום

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

תהליכים של בנייה ושיפוצים הם מורכבים לכל הדעות. ומי שכבר התנסה בכך יודע במה דברים אמורים. היות שזו המציאות חשוב מאוד לנהל את התהליכים בתבונה רבה ולבצע כל פעולה ופעולה באחריות רבה ומתוך שיקול דעת נבון. בין אם אתם מעוניינים להגדיל את הבית, ובין אם אתם משפצים אותו ומעצבים אותו מחדש, בין אם רכשתם דירה להשקעה ואתם מעוניינים לפצל אותה חשוב לכם לאתר קבלן רשום שינהל עבורכם את העבודה. רק כך תוכלו להיות בטוחים שהעבודה מתנהלת על הצד הטוב ביותר, וכל התהליכים נעשים באופן בטיחותי ועל פי התקנים הרלוונטיים.

מהו קבלן רשום?

כדי לבצע מעקב אחר האיכות של אנשי המקצוע השונים מנהלים גופים מקצועיים שונים רישום קפדני של אנשי המקצוע. הרישום נערך על בסיס מספר נתונים. ראשית על הנרשם להציג מסמכים על הסמכה מקצועית לעסוק בתחום. כמו כן צריך הנרשם לעבור מספר מבחנים שבודקים את היכולות ואת הידע שלו בתחום הספציפי. גם בתחום הקבלנות קיים פנקס הקבלנים המתנהל על ידי רשם הקבלנים שבמשרד הבינוי והשיכון.

על פנקס הקבלנים

בשנת 1969 נחקק חוק רישום הקבלנים אשר ממנה את רשם הקבלנים במשרד הבינוי והשיכון ומקנה לו סמכויות שונות. הרשם הוא זה שמנהל את פנקס הקבלנים  ובו אמורים להיות רשומים הקבלנים שעוסקים בתחומי הבנייה השונים. יש תחומים בהם הרישום בפנקס הקבלנים מהווה תנאי לעיסוק בתחום. מדובר על ענפים מרכזיים ומשמעותיים כמו הקמת שלד, עבודות חשמל וכדומה. ואילו בתחומים אחרים הקבלנים אמנם חייבים להירשם, אבל הם בהחלט יכולים לעסוק בתחום ולהציע שירות ללקוחות למרות שהם לא רשומים בפנקס הקבלנים. מדובר על תחומים כמו צבע וטיח, נגרות ועוד.

לבחור ולדעת שבחרנו איש מקצוע מומלץ

לאחר שהוצאתם היתר בניה, אתם מעוניינים לצאת לדרך של שיפוץ, תוספת בניה או פיצול דירה, הלבטים גדולים והאפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. אבל בעניין אחד אתם יכולים להיות רגועים. במידה ואתם מוודאים כי הקבלן שאתם לוקחים עבור ביצוע העבודה הוא קבלן רשום יש לכם אמת מידה באשר למקצועיות שלו. ואכן זו המטרה של תהליכי הרישום – להבטיח לתושבי ישראל את האיכות ואת המקצועיות של אנשי המקצוע בארץ.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון