אודותינו

יפית פנקינסקי רישום קבלנים מתמחה בתהליכי ייעוץ, הכוונה ורישום קבלנים בכל רחבי הארץ
יפית פנקינסקי רישום קבלנים מתמחה בתהליכי ייעוץ, הכוונה ורישום קבלנים בכל רחבי הארץ

היחידה לרישום קבלנים מתמחה בליווי וביצוע תהליכי רישום של קבלנים בכל התחומים. מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום של היחידה לרישום קבלנים, אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.

במסגרת הידע והיכולות שרכשנו לאורך השנים, אנו מנתבים את תהליך הרישום כבר מהשלבים הראשונים שלו על מנת לכוון לסיווג כמה שיותר גבוה וכמה שיותר רחב, ואכן קבלנים הנרשמים דרך היחידה לרישום קבלנים נהנים מסטטיסטיקת רישום וסיווג גבוהה הרבה יותר מהסטטיסטיקה הארצית הממוצעת.

לרשות היחידה לרישום קבלנים צוות אנשי מקצוע המתמחה בכל הנושא האדמיניסטרטיבי לצד צוות מקצוענים המלווים את הקבלנים בתהליך הרישום ומסייעים להם בגוף ראשון לצלוח את כל האתגרים שמציב בפניהם הרשם על מנת לוודא שהם עומדים בקריטריונים הנדרשים לרישום.

בניין דירות

היחידה לרישום קבלנים מספקת ללקוחותיה גם שירותי ייעוץ לפני רישום במטרה להבטיח כי הלקוח אכן עומד בכל הקריטריונים הנדרשים על ידי רשם הקבלנים וכי אם ישנם קריטריונים הדורשים השלמה, יוכל הלקוח להשלים אותם לפני שנכנסים לתהליך הרישום. באופן זה אנו מבטיחים ללקוחותינו, תהליך רישום כמה שיותר מהיר וחלק ועם כמה שיותר סיכויים להתברג בסיווג גבוה.

במסגרת שירות הרישום שלנו, אנו מסייעים לקבלנים מכל ענפי המשק להפוך לקבלנים רשומים ובכלל זה קבלן ניקיון, קבלן שירות, קבלן חשמל, קבלן בניין, קבלן שיפוצים ועוד. כמו כן, אנו מתמחים ברישום קבלנים במשרד הבטחון, מעמד שקבלנים רבים מעוניינים להשיג ואנו מסייעים להם להבטיח שכך אכן יקרה.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום, לשאול כל שאלה המטרידה אתכם בנושא ולקבל את התשובות שיסייעו לכם לקבל החלטה בנושא רישומכם כקבלנים כבר בעתיד הקרוב.

ניתן לקבלנים לדבר