איגוד הקבלנים

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

איגוד הקבלניםאם תהיתם לא פעם מהו איגוד הקבלנים ולא ממש ידעתם,הגיע הזמן להכיר אתה המושג "איגוד הקבלנים" שהוא הבית של כל קבלני והבונים. באיגוד תמצאו יחס וליווי אישי לכל אחד מהקבלנים והבונים.

מהו איגוד הקבלנים?

איגוד הקבלנים הוא איגוד בו מאוגדים כל הקבלנים המקצועיים הקיימים בישראל. באיגוד הקבלנים תמצאו רק אנשי מקצוע בעלי רישיון וניסיון בתחומים שונים. מעבר לכך איגוד הקבלנים שומר על האינטרסים והזכויות של כלל הקבלנים והבונים בישראל וזאת במטרה לפתור בעיות שונות במגוון תחומים שונים

באילו נושאים עוסק איגוד הקבלנים?

חברי האיגוד עוסקים בנושים רבים הכוללים: כמו בעיות חוזים, גישור סכסוכים, חוסר בכוח אדם, דיני עבודה ועוד. לאיגוד חשוב לדאוג לרווחת אני המקצוע שלו וכן לציבור הרחב. לכן הנושאים הרבים שבהם מתעסק האיגוד הם במטרה אחת לדאוג לרווחת הכלל וכמובן לקבלנים והבונים אשר נמצאים תחת קורת גג אחת. השירות והליווי המקצועי והמסור בכל התהליכים הקשורים לקבלנים הוא שירות מכל הלב.

לשם מה יש צורך באיגוד הקבלנים?

איגוד הקבלנים אחראי על מתן רישיון קבלן רשום לקבלנים הארגון הוקם על מנת לשמור על האינטרסים והזכויות של כלל הקבלנים והבונים בישראל במטרה אחת לתת פתרון במגוון תחומים מקצועיים במקום אחד. האיגוד מסייע להתמודד עם נושים שונים אשר נוגעים בפעולות רישום קבלנים, הרשויות המקומיות, משרד השיכון, מכרזים, עדכון תקנות והיתרים, סיוע בהגשת מסמכים בקשה להעסקת עובדים ועוד. בארגון תמצאו מגוון נרחב של מקצועות אשר עוסקים בבנייה, תשתיות, פיתוח, עבודות הנדסה ועוד. כך שאם לקוח נתקבל ביחס לא הוגן מצד הקבלן שנשלח מטעם איגוד הקבלנים, הוא יכול לפנות לרשם הקבלנים ולהתלונן על אותו קבלן. לרשם הקבלנים יש את הסמכות להעניש את הקבלן.

חשיבות ארגון הקבלנים

ארגון הקבלנים מספק שירותי מידע טלפוני לקהל הרחב וכן שירותי אינטרנט אשר דרכו ניתן לקבל מידע על האיגוד עצמו. כמו כן, האיגוד משתתף בוועדות מקצועיות ונוטל חלק בהחלטות שונות הקשורות לפעולות בתחומים שונים, מקדיש מאמצים רבים למניעת תאונות עבודה, מוציא לאור את עיתון "בוני הארץ", מתחזק את אתר האינטרנט ומספק מידע לקבלנים ורוכשי דירות וכן מעניק מלגות לסטודנטים מענף הבנייה מטעם קרן המלגות של בוני הארץ.

למה חשוב לבדוק דרך האיגוד את בעל המקצוע שלכם?

אם אתם רוצים בעל מקצוע מקצועי ובעל רישיון אשר עובד בהתאם לחוקי משרד השיכון והבינוי, אתם חייבים לבדוק שהוא קיים בפנקס הקבלנים. בדרך מסודרת ומקצועית זאת ניתן להכיל את כל הקבלנים והבונים במקום אחד תחת קורת גג אחת. וזאת במקום לחפש במקומות שונים או לקבל המלצות לגבי קבלנים שונים שאנו לא מכירים. מעבר לכך, בעל מקצוע שלא באיגוד הקבלנים יכול להיות או חאפר או שרלטן. לכן על מנת לא ליפול על אדם כזה רצוי לבדוק טוב טוב בטרם סוגרים עם בעל המקצוע.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות