איגוד הקבלנים

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

אם תהיתם לא פעם מהו איגוד הקבלנים ולא ממש ידעתם,הגיע הזמן להכיר אתה המושג "איגוד הקבלנים" שהוא הבית של כל קבלני והבונים. באיגוד תמצאו יחס וליווי אישי לכל אחד מהקבלנים והבונים.

מהו איגוד הקבלנים?

איגוד הקבלנים הוא איגוד בו מאוגדים כל הקבלנים המקצועיים הקיימים בישראל. באיגוד הקבלנים תמצאו רק אנשי מקצוע בעלי רישיון וניסיון בתחומים שונים. מעבר לכך איגוד הקבלנים שומר על האינטרסים והזכויות של כלל הקבלנים והבונים בישראל וזאת במטרה לפתור בעיות שונות במגוון תחומים שונים

באילו נושאים עוסק איגוד הקבלנים?

חברי האיגוד עוסקים בנושים רבים הכוללים: כמו בעיות חוזים, גישור סכסוכים, חוסר בכוח אדם, דיני עבודה ועוד. לאיגוד חשוב לדאוג לרווחת אני המקצוע שלו וכן לציבור הרחב. לכן הנושאים הרבים שבהם מתעסק האיגוד הם במטרה אחת לדאוג לרווחת הכלל וכמובן לקבלנים והבונים אשר נמצאים תחת קורת גג אחת. השירות והליווי המקצועי והמסור בכל התהליכים הקשורים לקבלנים הוא שירות מכל הלב.

לשם מה יש צורך באיגוד הקבלנים?

איגוד הקבלנים אחראי על מתן רישיון קבלן רשום לקבלנים הארגון הוקם על מנת לשמור על האינטרסים והזכויות של כלל הקבלנים והבונים בישראל במטרה אחת לתת פתרון במגוון תחומים מקצועיים במקום אחד. האיגוד מסייע להתמודד עם נושים שונים אשר נוגעים בפעולות רישום קבלנים, הרשויות המקומיות, משרד השיכון, מכרזים, עדכון תקנות והיתרים, סיוע בהגשת מסמכים בקשה להעסקת עובדים ועוד. בארגון תמצאו מגוון נרחב של מקצועות אשר עוסקים בבנייה, תשתיות, פיתוח, עבודות הנדסה ועוד. כך שאם לקוח נתקבל ביחס לא הוגן מצד הקבלן שנשלח מטעם איגוד הקבלנים, הוא יכול לפנות לרשם הקבלנים ולהתלונן על אותו קבלן. לרשם הקבלנים יש את הסמכות להעניש את הקבלן.

חשיבות ארגון הקבלנים

ארגון הקבלנים מספק שירותי מידע טלפוני לקהל הרחב וכן שירותי אינטרנט אשר דרכו ניתן לקבל מידע על האיגוד עצמו. כמו כן, האיגוד משתתף בוועדות מקצועיות ונוטל חלק בהחלטות שונות הקשורות לפעולות בתחומים שונים, מקדיש מאמצים רבים למניעת תאונות עבודה, מוציא לאור את עיתון "בוני הארץ", מתחזק את אתר האינטרנט ומספק מידע לקבלנים ורוכשי דירות וכן מעניק מלגות לסטודנטים מענף הבנייה מטעם קרן המלגות של בוני הארץ.

למה חשוב לבדוק דרך האיגוד את בעל המקצוע שלכם?

אם אתם רוצים בעל מקצוע מקצועי ובעל רישיון אשר עובד בהתאם לחוקי משרד השיכון והבינוי, אתם חייבים לבדוק שהוא קיים בפנקס הקבלנים. בדרך מסודרת ומקצועית זאת ניתן להכיל את כל הקבלנים והבונים במקום אחד תחת קורת גג אחת. וזאת במקום לחפש במקומות שונים או לקבל המלצות לגבי קבלנים שונים שאנו לא מכירים. מעבר לכך, בעל מקצוע שלא באיגוד הקבלנים יכול להיות או חאפר או שרלטן. לכן על מנת לא ליפול על אדם כזה רצוי לבדוק טוב טוב בטרם סוגרים עם בעל המקצוע.

איגוד הקבלנים

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון