ביצוע עבודות אלומיניום עם קבלן רשום

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

 

תהליך עיבוד אלומיניום יכול להיות חם או קר, בהתאם לסוג סגסוגת האלומיניום ולהחלטה על שיטת ביצוע עבודות אלומיניום בה משתמשים. אלומיניום הוא חומר פופולרי לפרויקטים של בניה בשל משקלו הקל, החוזק שלו והעמידות בפני טחב. בצורתו הטהורה, הוא רך ויש לו חוזק נמוך. לחומר האלומיניום יש מגוון רחב של יתרונות ולכן עושים בו שימוש לכל מיני מטרות וייצור מוצרים הן בארץ והן בעולם. האלומיניום מעולה לייצור חלונות, דלתות ותריסים, ניתן לשלב בו מנגנונים חשמליים מסוגים שונים, אפשר להכין ממנו מוצרים הביתה כמו רהיטים למשל ועושים בו שימוש לכל מיני תעשיות כמו תעשיית התעופה, הרכבים, העיצוב, המסעדנות, התיירות ועוד.  על מנת לשפר את תכונותיו המכניות, אלומיניום בדרך כלל מיוצר מסגסוגת עם אלמנטים כגון נחושת, מגנזיום, מנגן וסיליקון. יתר על כן, ניתן לטפל בחום כדי לשפר אותו עוד יותר ולהשיג את האיזון הנכון בין הכוח והגמישות.

השימוש באלומיניום

דלתות אלומיניום נמצא היום בשימוש נרחב בפרויקטים של בנייה, עם גודל שוק משמעותי שגדל מדי שנה. ביצוע עבודות אלומיניום מתמקד בעיקר בתחום הבניה, הרכב והתעבורה, מוצרי צריכה, חשמל ואנרגיה.

תכונות אלומיניום

אלומיניום נחשב למתכת הפופולרית ביותר, שמציעה שילובים ייחודיים של תכונות מכניות כגון חוזק גבוה, צפיפות נמוכה ויכולת עבודה טובה.

תכונות אלה מאפשרות שימושים כמעט קבועים בכל רמות הטמפרטורות השונות. יתר על כן, תכונות רצויות אחרות כגון מוליכות חשמלית, השתקפות, פרגמנטיות וכן הלאה, מרחיבות את התחומים האפשריים של ביצוע עבודות אלומיניום.

יחס חוזק למשקל גבוה

אלומיניום כמו גם תריסים פופולרי מאוד בשל משקלו הקל ועוצמתו הגבוהה. צפיפותו נמדדת בשיעור של כשליש מצפיפות הפלדה.

בהתאם לדירוג, סגסוגות של אלומיניום נחשבות לחזקות יותר מפלדה, ובשל יתרון זה, הוא מאפשר ביצוע עבודות אלומיניום בשימוש נרחב ביישומי תעופה, חלל ורכב.

עמידות בפני טחב

לאלומיניום יש עמידות גבוהה בפני טחב בהשוואה לרוב המתכות. יתרון זה מיוחד לנטייתו ליצור שכבות תחמוצות קומפקטיות על פני השטח שלו, מה שמאפשר ביצוע עבודות אלומיניום ביישומים חיצוניים ללא צורך בציפויי מגן.

מוליכות חשמלית

המוליכות החשמלית של האלומיניום היא סביב 61% מזו של נחושת. הוא מועדף על פני נחושת עבור יישומים מסוימים בשל הצפיפות הנמוכה והעלות הזולה יותר. ביצוע עבודות אלומיניום שמנצל את המאפיינים האלו הוא קווי העברת חשמל בעלות נמוכה.

מוליכות תרמית

אלומיניום מוליך חום כפול מזה של פליז וארבע פעמים מפלדה, מה שגורם לאלומיניום להיות חומר מועדף בשימוש נרחב ביישומי קירור באלקטרוניקה ורכיבים חשמליים.

איך בוחרים קבלן או יועץ אלומיניום?

אם למשל אתם עומדים להחליף בבית או בדירה שלכם חלונות, שווה להתייעץ עם קבלן אלומיניום לגבי התהליך, שלב אחר שלב כדי שיותאם לצרכים שלכם. אפשר לבחור בעל מקצוע על בסיס המלצות שלאנשים שאתם מכירים או להיעזר ברשת האינטרנט באתרים הקשורים לבעלי מקצוע.

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות