ביצוע עבודות אלומיניום עם קבלן רשום

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

תהליך עיבוד אלומיניום יכול להיות חם או קר, בהתאם לסוג סגסוגת האלומיניום ולהחלטה על שיטת ביצוע עבודות אלומיניום בה משתמשים. אלומיניום הוא חומר פופולרי לפרויקטים של בניה בשל משקלו הקל, החוזק שלו והעמידות בפני טחב. בצורתו הטהורה, הוא רך ויש לו חוזק נמוך. לחומר האלומיניום יש מגוון רחב של יתרונות ולכן עושים בו שימוש לכל מיני מטרות וייצור מוצרים הן בארץ והן בעולם. האלומיניום מעולה לייצור חלונות, דלתות ותריסים, ניתן לשלב בו מנגנונים חשמליים מסוגים שונים, אפשר להכין ממנו מוצרים הביתה כמו רהיטים למשל ועושים בו שימוש לכל מיני תעשיות כמו תעשיית התעופה, הרכבים, העיצוב, המסעדנות, התיירות ועוד.  על מנת לשפר את תכונותיו המכניות, אלומיניום בדרך כלל מיוצר מסגסוגת עם אלמנטים כגון נחושת, מגנזיום, מנגן וסיליקון. יתר על כן, ניתן לטפל בחום כדי לשפר אותו עוד יותר ולהשיג את האיזון הנכון בין הכוח והגמישות.

השימוש באלומיניום

דלתות אלומיניום נמצא היום בשימוש נרחב בפרויקטים של בנייה, עם גודל שוק משמעותי שגדל מדי שנה. ביצוע עבודות אלומיניום מתמקד בעיקר בתחום הבניה, הרכב והתעבורה, מוצרי צריכה, חשמל ואנרגיה.

תכונות אלומיניום

אלומיניום נחשב למתכת הפופולרית ביותר, שמציעה שילובים ייחודיים של תכונות מכניות כגון חוזק גבוה, צפיפות נמוכה ויכולת עבודה טובה.

תכונות אלה מאפשרות שימושים כמעט קבועים בכל רמות הטמפרטורות השונות. יתר על כן, תכונות רצויות אחרות כגון מוליכות חשמלית, השתקפות, פרגמנטיות וכן הלאה, מרחיבות את התחומים האפשריים של ביצוע עבודות אלומיניום.

יחס חוזק למשקל גבוה

אלומיניום כמו גם תריסים פופולרי מאוד בשל משקלו הקל ועוצמתו הגבוהה. צפיפותו נמדדת בשיעור של כשליש מצפיפות הפלדה.

בהתאם לדירוג, סגסוגות של אלומיניום נחשבות לחזקות יותר מפלדה, ובשל יתרון זה, הוא מאפשר ביצוע עבודות אלומיניום בשימוש נרחב ביישומי תעופה, חלל ורכב.

עמידות בפני טחב

לאלומיניום יש עמידות גבוהה בפני טחב בהשוואה לרוב המתכות. יתרון זה מיוחד לנטייתו ליצור שכבות תחמוצות קומפקטיות על פני השטח שלו, מה שמאפשר ביצוע עבודות אלומיניום ביישומים חיצוניים ללא צורך בציפויי מגן.

מוליכות חשמלית

המוליכות החשמלית של האלומיניום היא סביב 61% מזו של נחושת. הוא מועדף על פני נחושת עבור יישומים מסוימים בשל הצפיפות הנמוכה והעלות הזולה יותר. ביצוע עבודות אלומיניום שמנצל את המאפיינים האלו הוא קווי העברת חשמל בעלות נמוכה.

מוליכות תרמית

אלומיניום מוליך חום כפול מזה של פליז וארבע פעמים מפלדה, מה שגורם לאלומיניום להיות חומר מועדף בשימוש נרחב ביישומי קירור באלקטרוניקה ורכיבים חשמליים.

איך בוחרים קבלן או יועץ אלומיניום?

אם למשל אתם עומדים להחליף בבית או בדירה שלכם חלונות, שווה להתייעץ עם קבלן אלומיניום לגבי התהליך, שלב אחר שלב כדי שיותאם לצרכים שלכם. אפשר לבחור בעל מקצוע על בסיס המלצות שלאנשים שאתם מכירים או להיעזר ברשת האינטרנט באתרים הקשורים לבעלי מקצוע.

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא

שיקום עמודי בטון עם קבלן רשום

  שיקום בטון הוא תהליך אותו מבצעים כאשר רוצים לחזק ולשקם מבנה ישן או מבנה שנחלש כתוצאה מפגיעה כלשהי. עמודי הבניין נושאים את משקל הבניין