השכרת גנרטור קטן: שיקולים שחשוב לקחת בחשבון

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

 

השכרת גנרטור קטן מדגם טוב מהווה את ההבדל בין ביצוע פרויקט רווחי לכושל. גנרטורים מאפשרים לכם להשיג כוח במהלך אסונות טבע ובאזורים נטולי תשתית קיימת. בעלי מקצוע רבים תוהים אם קניית גנרטור עדיפה על השכרתו, וכשהם בודקים את הסוגים השונים הזמינים לבחירה, הם עשויים להיות מבולבלים ממגוון האפשרויות. שיקול ההשכרה או הקניה הוא רק השיקול הקטן בכל הנוגע לשיקולים שיש לקחת בחשבון לפני השכרת גנרטור קטן.

למה בכלל צריך גנרטור קטן?

גנרטור קטן  שח חברת ענק הגנרטורים יכול לספק לנו מענה במגוון רחב של מצבים. למשל, דמיינו את עצמכם נוסעים לטיול קמפינג עם כל המשפחה לכמה ימים בשטח. חשבו איך תרגישו אם תהיה לכם את האופציה להתקין תאורה פשוטה ולהנות מאור בכל שעות הערב והלילה. מספיק שהילדים צריכים לעשות פיפי באמצע הלילה וזה כבר פתרון מעולה. תוכלו לשמוע מוזיקה מתי שבא לכם ולהטעין בקלות את הסמרטפון. אם אתם מאלה שאוהבים להפיק אירועים קטנים, גנרטור מהווה פתרון מעולה משום שהוא מאפשר לנו חיבור למקרר, מקפיא, מוזיקה וכל מה שצריך בנוסף.

שירותי השכרת גנרטור קטן לעומת קניה

השכרת גנרטור קטן היא רק אפשרות אחת מתוך מגוון אפשרויות לשימוש בגנרטור להפעלת פרויקט בנייה בשטח. האמת היא שגנרטורים שכיחים למדי במקומות שבהם לא קיימת רשת חשמל, הן לבעלי בתים והן למפעילי עסקים.

רכישת גנרטור דורשת הון משמעותי שעלול להעמיס על החברה חובות כבדים. אם אין צורך בגנרטור לכל הפעולות העסקיות או למרבית הפעולות או שהעבודה שלכם מכסה מספר מיקומים, אחסון ושינוע של הגנרטור עלול להיות מסורבל.

תנאים משתלמים באפשרויות השכרת גנרטור

השכרת גנרטור קטן מנטרלת את הצורך בהשקעת עלות מקדימה וטרחת התחזוקה, אחסון ותחבורה. גישה זו מאפשרת שימוש נוח בגנרטור כאשר אתם זקוקים לו, תמורת חלק קטן מהעלות.

אתם גם מקבלים שירותי תמיכה נוספים שאולי לא תהיה לכם גישה אליהם אם אתם קונים גנרטור ואחראים עליו באופן עצמאי.

גנרטור סולארי

בעלי בתים וחובבי קמפינג ברחבי ישראל נוטים להשתמש באופן נרחב בגנרטורים. לגנרטורים אלה יש סוללות מובנות שנטענות באמצעות פאנלים סולאריים. יש להם גם ממירים שמממירים את האנרגיה, והם מצוינים להיערכות לשעת חירום שכוללת רק פרקי זמן קצרים ושימוש בעוצמה נמוכה.

השכרת גנרטור קטן שפועל על פאנלים סולאריים, מאפשרת הנעת מקרר למשך שמונה עד 12 שעות בלבד, בעלות השכרה שיכולה להגיע עד 14,000 ₪.

גנרטור דיזל

הגנרטור היעיל ביותר הוא גנרטור דיזל. ברוב המקרים, הוא זמין בגודל קטן בהשוואה לגנרטור שפועל על גז, ויש בו פחות רכיבים ממערכת סולארית.

מכיוון שדגם זה כולל פחות חלקים נעים, הוא כרוך גם בפחות תחזוקה. מנועי דיזל מקוררים במים יחזיקו מעמד זמן רב בשטח לפני שיהיה צורך למסור אותם לתחזוקה.

 

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות