כל מה שאתם חייבים לדעת לפני בחירת קבלן שלד!

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

אם אתם לקראת פרויקט בנייה ומחפשים קבלן שלד, חשוב שתקראו את המאמר הזה! כאן נסביר מהם הדברים החשובים ביותר שיעזרו לכם לבחור אותו.

השלד על קצה המזלג

הדבר הראשון שחשוב לדעת לפני בחירת קבלן שלד הוא המשמעות והחשיבות של השלד ולכן נתחיל בכך. השלד של מבנה הוא החלק הבסיסי ביותר שלו, שרק אתו ניתן להתחיל להתקדם בבניית המבנה עצמו וזאת, משום שכפי שהשרירים בגוף לא יכולים לעמוד בפני עצמם והם זקוקים לעצמות השלד לשם כך, כך גם הקירות, המרפסות וכל שאר מרכיבי המבנה לא יכולים לעמוד בפני עצמם וזקוקים לשלד ובדיוק בגלל זה חשוב כל כך לבחור קבלן שלד מדויק לצרכים שלכם.

מקצועיות

היות שלשלד יש השפעה רבה על היציבות והבטיחות של המבנה מומלץ לפנות חברת י.א קבלן שלד, המקצועיות של הקבלן היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר בבחירתו והדבר החשוב ביותר שמעיד על כך הוא היותו קבלן שלד רשום. הכוונה היא לכך, שעליו להיות מוסמך ורשום ברשימת הקבלנים המאושרים על ידי משרד הבינוי והשיכון. כמו כן, כדאי גם לבקש לראות את תיק העבודות של הקבלן הפוטנציאלי, באמצעותו תוכלו לבחון גם את הניסיון המקצועי שלו.

לוח זמנים

אמנם תהליכי בנייה לוקחים הרבה זמן וזה ידוע לכל, אבל יש פעמים, שהם יכולים להימרח יותר זמן מהנחוץ. לכן חשוב לבקש מהקבלן הערכה של משך בניית השלד ואפילו לוח זמנים של תהליך הבנייה שלו ויותר מכך – רצוי אפילו בכתב. כך תוכלו לדעת לקראת מה אתם הולכים וגם להיות במעקב תוך כדי התהליך.

מחויבות לפרויקט

לצד החשיבות הגבוהה של כל הרשום לעיל, אי אפשר להמעיט בערך של המחויבות של הקבלן לפרויקט ולהצלחתו. למעשה, גם קבלן שלד מחיר זול רשום, מקצועי ומנוסה, לא באמת ישאיר את חותמו אם הוא לא ידאג להביא פועלים איכותיים ולהגיע בעצמו או לשלוח מי מטעמו לפיקוח על איכות הבנייה בשטח.

תקשורת פתוחה

פרמטר חשוב נוסף בבחירת קבלן שלד הוא הפרמטר של התקשורת ויש לכך שתי משמעויות. המשמעות הראשונה היא יחסי אנוש טובים והכוונה היא לכך, שיהיה נעים לדבר אתו, לשאול אותו את כל השאלות ולקבל תשובות ברורות. המשמעות השנייה היא עניין הזמינות והכוונה היא לכך, שניתן יהיה להשיג אותו בקלות יחסית.

שקיפות

שקיפות היא מאוד חשובה בחיים באופן כללי. אבל כשמדובר על פרויקט שכרוך בהרבה מאוד כסף ומשפיע ישירות על העתיד שלנו, היא חשובה הרבה יותר! מן הסתם, כולנו אוהבים לשמוע את מה שאנחנו רוצים. אבל האמת היא, שכולנו היינו מעדיפים לשמוע את האמת ולא לחכות עד שהבועה תתפוצץ לנו בפנים. בדיוק בגלל זה חשוב לבחור קבלן, שיודע להגיד את הדברים כפי שהם, להתנצל במידת הצורך ולמצוא פתרונות ברגע האמת.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון