כל מה שחשוב לדעת על פריצת מנעולים

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

המנעולים נועדו לשמור ולהגן עלינו ועל הרכוש שלנו מפני פולשים ובאופן כללי, להעניק לנו תחושת ביטחון כשאנו נמצאים בתוך חלל סגור. אבל מה קורה כשהמנעול פתאום פועל לרעתנו? כאן נסביר כל מה שחשוב לדעת על פריצת מנעולים!

לא רק לפשע!

רבים חושבים, שפריצת מנעולים זהו תחום מעולם הפשע ושהפעולה נועדה רק לאפשר לפולשים להיכנס למקומות, אליהם הם לא אמורים להיכנס. יחד עם זאת, ישנם מקרים אחרים, בהם יש לפרוץ מנעול כזה או אחר, דווקא כדי לאפשר כניסה למי שאמור להיכנס פנימה. על כך נרחיב מיד.

מתי עוד נדרשת פריצת מנעולים?

כאמור, פריצת מנעולים לא נועדה רק לתחום הפשיעה, אלא גם כדי לעזור בכך למי שצריך. הכוונה היא בעיקר למקרים, בהם הדייר או בעל הבית צריכים להיכנס פנימה והמפתחות לדלת לא נמצאים ברשותם, בין אם מפני שאבדו או נשכחו במקום כלשהו ובין אם מפני שהם נלקחו, בטעות או בכוונה, על ידי הדיירים ובעלי הבית נשארו ללא אפשרות להיכנס אל הנכס שלהם. כמובן, יש גם מקרים נוספים, אבל אלו הם המקרים הנפוצים ביותר.פורץ מנעולים מקצועי ואמין תוכלו למצוא בחברת מנעולן אקספרס בשירות לכל הארץ

מנעולים, צילינדרים ומה שביניהם

המנעולים הנפוצים ביותר כיום בארץ הם מנעולי הצילינדר. מנעולים אלה עובדים עם מפתחות תואמים, שרק אתם אפשר לפתוח את הדלת והסיבה לכך שהם נפוצים כל כך היא, שהם מאוד בטיחותיים ומאפשרים רמת מיגון גבוהה. חשוב לציין, שישנם סוגים שונים של צילינדרים, המתאימים לצרכים שונים של דלתות שונות.

הצילינדרים הנפוצים

מי שמתמחה בתחום של פריצת מנעולים ודאי מכיר את הרוב המכריע של סוגי הצילינדרים ובעיקר את אלו המשמשים לנעילת דלתות כניסה לבתים. הצילינדר הנפוץ ביותר הוא צילינדר פרופיל אירופאי, המתאים כמעט לכל דלתות העץ והמתכת. כמובן, יש גם את מנעול הרב בריחים, המשמש בעיקר לדלתות כניסה.

קצת על מנעול רב בריחים

מעטים יודעים זאת, אבל המנעול עם המנגנון המופלא הזה התחיל את דרכו במקרה. הכל התחיל, כאשר אשה הגיעה לחנות וביקשה לקנות ארבעה מנעולים לאותה הדלת. אז עלה הרעיון, לתכנן מנעול עם מנגנון נעילה בנקודות שונות וזהו מנעול הרב בריחים שאנו מכירים ואוהבים כיום. היתרון שלו הוא, שהרבה יותר קשה לפרוץ אותו, בזכות הנעילה המתוחכמת שלו וכמובן, עובדה זו מקשה גם על תהליך פריצת דלתות של פורץ מנעולים, המגיע לפרוץ את הדלת לבקשת הלקוח.

איך זה עובד?

היות שיש סוגים שונים של מנעולים, יש גם שיטות שונות לפריצתם. היות שכך, במידה ונתקלתם במצב, בו אתם צריכים לפרוץ מנעול מסוים, חשוב להיעזר בפורץ מוסמך ומורשה לביצוע הפעולה וכמו כן יש גם לקחת בחשבון, שככל שהמנעול מורכב ובטיחותי יותר, כך עבודת הפריצה היא מורכבת וקשה יותר והעלות תהיה בהתאם.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון