כמה עולה חקירה של חוקר פרטי לחקירת קבלן לא רשום?

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

אנשים רבים משתמשים בשירותי חוקר פרטי למטרות שונות. בדרך כלל כאשר מעוניינים להעסיק חוקר פרטי, אחת השאלות הראשונות הנשאלות היא כמה עולה חקירה של חוקר פרטי. מחיר חקירה מושפע מקריטריונים שונים, אותם נפרט במאמר הבא.

 

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי- סוגי החקירות השונות

כפי שציינו, מחיר החקירה של חוקר פרטי מושפע מקריטריונים שונים. ביניהם סוג החקירה.

  • חקירת גירושין- חקירה בתחום הגירושין בדרך כלל כוללת מעקב אחר בן הזוג ובדיקה מקיפה של שגרת יומו, האם מסתיר נכסים ועוד. על מנת להוזיל עלויות תוכלו לבדוק בעצמכם פרטים רבים על בן הזוג שיקלו על החוקר הפרטי בשלב המחקר שלו. כל שעת מעקב עולה בין 350 ל400 שקלים, לכן ככל שתחסכו יותר שעות מעקב כך מחיר החקירה ירד.
  • חקירה כלכלית של קבלן רשום או לא רשום- חקירות כלכליות נחשבות לחקירות נפוצות מאוד ומטרתן לחקור על אדם או עסק מסוים באופן כלכלי. כך תוכלו לבדוק על אדם טרם ביצוע עסקים אותו, או על עסק מתחרה, האם יש שיתופי פעולה שונים בעסק שלכם ועוד. בזכות החקירה יהיו לכם ראיות לשימוש בבית משפט. חקירה כלכלית מתרחשת בדרך כלל באופן סמוי ויכולה להיערך זמן רב מאוד. היא מצריכה מעקבים שונים אחר אנשים או נכסים שונים (כל שעת מעקב נעה בין 350 ל400 שקלים). ככל שהחקירה מורכבת יותר כך היא תיקח יותר זמן וכתוצאה מכך המחיר יעלה.
  • חקירת בגידות- חקירות פרטיות רבות מתנהלות בתחום הבגידות. בתחום זה החקירה הפרטית תהיה סמויה ותצריך מעקבים ותצפיות על בן הזוג (כל שעת מעקב תנוע בין 350 ל400 שקלים). החוקר הפרטי יבדוק את כלל הפרטים על בן זוגכם ועל שגרת יומו- עם מי נפגש, איפה, מתי וכו'. הפרמטר המרכזי שישפיע על המחיר הסופי הוא כמות שעות החקירה. כאן המידע המקדים יכול לקצר משמעותית את זמן החקירה- אם החוקר יידע פרטים רבים טרם התחלת החקירה מספר השעות יכול להתקצר מאוד.

https://inquiry.co.il/  משרד חוקר פרטי

 

כמה עולה חקירה של חוקר פרטי- מה המחיר?

עלות חקירה של חוקר פרטי משתנה מחקירה לחקירה בעקבות פרמטרים שונים. היקף העבודה לדוגמא, ישפיע משמעותית על המחיר שכן ככל שהחוקר הפרטי יעבוד יותר שעות כך המחיר יעלה. גם למרחק יש השפעה על המחיר. שכן, ככל שהחקירה מתרחשת במקומות רחוקים יותר כך המחיר יושפע. יש חקירות שמתנהלות במקומות רחוקים בארץ ויש חקירות שיכולות להגיע לכפרים נידחים בחו"ל. דבר נוסף שישפיע על המחיר הוא הכלים של החוקר הפרטי. אם החקירה מצריכה כלים מתקדמים כמו מכשירי האזנה, מכשור לראיית לילה ועוד המחיר יעלה בהתאם לעלות המכשירים. גם לעובדה אם החקירה מתבצעת בשבתות יש השפעה, שכן, בשבתות התשלום יגיע ל150%. הדבר האחרון אותו תצטרכו לקחת בחשבון הוא הגעה לבית המשפט. המחיר להצגת ראיות בבית המשפט הוא יקר וינוע סביב 1,500 שקלים עבור חוקר אחד. אם תצטרכו חוקרים נוספים המחיר יעלה בהתאם. לכן, בררו מי באמת נחוץ לכם בבית המשפט ועל מי אפשר לוותר.

 

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא

שיקום עמודי בטון עם קבלן רשום

  שיקום בטון הוא תהליך אותו מבצעים כאשר רוצים לחזק ולשקם מבנה ישן או מבנה שנחלש כתוצאה מפגיעה כלשהי. עמודי הבניין נושאים את משקל הבניין