משפצים וצובעים – כך תשלבו עבודות צבע בשיפוץ הבית

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

עבודות צבע הן חלק בלתי נפרד בכל שיפוץ, אך כדי לבצע אותן באופן המתבקש, חשוב להקפיד על מספר כללים – החל מבחירת הגוונים, דרך שיטת העבודה ועד לסיום מוצלח של התהליך. לפניכם כל התשובות לשאלות נפוצות כמו איך בוחרים צבעי מקצועי ואמין, על מה חשוב להקפיד במהלך העבודה ועוד תשובות לשאלות נפוצות שכל מי שצריך עבודת צבע יכול להיתקל בהן.

למה כדאי לצבוע את הבית בתום השיפוץ?

ברור לכולם שאתם יכולים לשפץ את הבית ולעשות ממנו פשוט בונבוניירה, אך אם לא תעניקו לו את הדובדבן שבקצפת ולא תצבעו אותו, לא עשיתם בזה כמעט שום דבר.

אין ספק שצביעת בית במהלך שיפוץ כולל של היא עסק פחות מורכב מצביעה של בית שגרים בו. הבית גם ככה ריק והצביעה יכולה להיות פשוטה מאוד.

בנוסף, עבודות צבע בדירה ריקה הן זולות יותר ב-30% לפחות, וזה גם יאפשר לכם להכניס את העלות של הצביעה לתקציב הכולל של השיפוץ.

איך בוחרים צבעי מקצועי ואמין?

ראשית, אתם צריכים לבחור צבעי מקצועי ומיומן, כזה שמנוסה בתחום וידוע בשירות הטוב וההוגן שמעניק ללקוחותיו.

אף על פי שרבים לא מתייחסים לעניין בכובד ראש, צביעת דירה זה לא משחק ילדים ואם תיפלו על חאפר, אתם עלולים להיות מאוכזבים מתוצאות בינוניות ותשלומים מופרזים.

לכל צבעי או חברת צביעה שמכבדת את עצמה יש כיום אתר אינטרנט עם תיק עבודות. כנסו לאתר של החברה, הציצו בתמונות ובדקו האם אתם אוהבים את מה שאתם רואים.

בנוסף, קראו את כל חוות הדעת על הצבעי ובדקו האם הלקוחות שהוא נתן להם שירות מרוצים ממנו. במידה ויש לכם ספק, פשוט המשיכו בחיפושים.

בסופו של דבר, המטרה שלכם היא להזמין צבעי מקצועי ואמין, כזה שנוהג לעמוד בזמנים, לעשות עבודה מקצועית וגם לגבות מחיר הוגן על העבודה שלו.

סמנו לפחות שלושה צבעים שאתם מרגישים טוב עם העבודות שלהם והזמינו אותם לבית שלכם על מנת לקבל הצעת מחיר על העבודה.

שימו לב, לא תמיד הצעת המחיר הזולה ביותר היא זו שתשתלם לכם בסוף. דווקא הצעת מחיר נמוכה במיוחד, עלולה להעיד על צבעי שנוהג לעבוד בכמויות גדולות על חשבון האיכות.

בנוסף, ודאו שהצבעי שאיתו אתם סוגרים הוא זה שמגיע אליכם הביתה, והוא לא שולח לכם צבעי אחר שאתם לא מכירים, לא סגרתם איתו כלום ואתם לא יודעים מה רמת המקצועיות והאיכות שלו.

על מה חשוב להקפיד במהלך העבודה?

צבעי מקצועי ואמין הוא צבעי שמבצע הכנה מקדימה לצביעה כבסיס לעבודה איכותית. הוא יבדוק תחילה את מצב הקיר, ישלוף את כל הדיבלים והמסמרים ויסתום את החורים באמצעות שפכטל.

לאחר מכן, הוא יישם חומר מקשר על הקיר, על מנת למקסם את האחיזה של הצבע החדש. ודאו שהוא עושה זאת, זה קריטי להמשך העבודה במיוחד בדירות לאחר שיפוץ או בתים חדשים.

רק לאחר מכן, הצבעי יישם שתי שכבות של צבע אקרילי. שימו לב שהוא אכן מיישם שתי שכבות, פשוט אין טעם בשכבה אחת, זה לא ייראה טוב ולא יחזיק לאורך זמן.

כמובן שהשוק מציע היום מגוון רחב של סוגי צבע, כך שאם אתם רוצים מידע וטיפים נוספים בנושא, מומלץ לקרוא את ההסבר על סוגי צבעים באתר של סילבס.

אגב, ודאו שהצבעי מספק לכם צבעים חדשים באריזה המקורית שלהם. לעיתים, הצבעים נוטים לחסוך על חשבון הלקוחות שלהם ולהשתמש בצבעים זולים בתוך קופסאות של צבעים יקרים… שמירה על הכללים האלה תסייע לכם להגיע אל התוצאות הטובות ביותר במסגרת תקציב מינימלי.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון