עבודות סנפלינג לניקוי חלונות ושיקום מבנים

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

מה צריך כדי לנקות את הצד החיצוני של חלון בבניין רב קומות? דלי עם מי סבון ומגב קטן – בשביל זה להקים פיגומים לכל גובה ורוחב הבניין? זוהי הייתה בדיוק השאלה שהובילה להתפתחות התחום של עבודות סנפלינג לניקוי חלונות ושיקום מבנים. ישנן עבודות רבות שניתן לבצע במעטפת החוץ של מבנה ללא הצורך בהקמת פיגומים, שמעלים את עלות הפרויקט במאות אחוזים ומאריכים אותו לא פחות. אז מהן עבודות מעטפת החוץ שניתן לבצע באמצעות סנפלינג ואיך זה בדיוק עובד? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות מאת המרכז לעבודות סנפלינג.

 

סנפלינג – אילו סוגים של עבודות ניתן לבצע במעטפת חוץ של מבנים?

ענף הסנפלינג הוא אינו ענף חדש, אלא שלאורך עשורים שלמים היה הסנפלינג ענף ספורטיבי אתגרי ותו לא. עם התפתחות סגנון הבנייה לגובה, התעורר צורך למצוא פתרון קל ויעיל לניקוי החלונות ומעטפת החוץ של המבנים הגבוהים וכאן נכנס לתמונה לראשונה הסנפלינג כפתרון אפקטיבי בענף הבניין. עבודות סנפלינג לניקוי חלונות ושיקום מבנים הן רק דוגמא אחת מבין כלל העבודות שניתן לבצע באמצעות סנפלינג. המדובר בעבודות שבהן יכול העובד לבצע את עבודתו באמצעות מיעוט כלי עבודה שהוא יכול לשאת על עצמו ולהשלים משימת ניקוי או שיקום שלמה בתוך זמן קצר הרבה יותר ביחס לאופציה של פרישת פיגומים לכל גובה ורוחב הבניין. עבודות נוספות שניתן לבצע באמצעות סנפלינג כוללות תיקון, חיזוק והחלפת אריחי חיפוי חוץ, שיקום פגמי בטון וברזל, שימור מבנים, תיקון והחלפת צנרת חוץ, איטום מבנים, צבע חוץ וטיח חוץ למבנים ועוד.

 

איך זה עובד והאם זה בטוח?

עבודות סנפלינג לניקוי חלונות ושיקום מבנים היא למעשה הדרך היותר בטוחה לבצע את העבודות הללו. פיגומים הם גורם התאונות מספר אחת בענף הבניין ולא לחינם. המדובר בקונסטרוקציות כבדות מאוד, שכל כשל קטן בבנייתן יכול להוביל לאסון. הסנפלינג עצמו היא טכניקה מוכרת וידועה לגלישת הרים, מבוצעת באמצעות ציוד שעבר התאמה למרחב הבנוי ונחשב לבטוח מאוד, לרבות אמצעי מיגון ומנגנונים אלטרנטיביים זמינים למניעת נפילה בכל עת. העובד פשוט נקשר בחבל הסנפלינג ומתחיל לגלוש לאורך גובהו ורוחבו של הבניין, מכסה כל נקודה ונקודה במעטפת החוץ של המבנה על מנת לבצע את העבודה הנדרשת.

את השירות של עבודות סנפלינג לניקוי חלונות ושיקום מבנים ניתן להזמין עבור כל בניין משותף והשירות אינו ייעודי לגורדי שחקים בלבד. למעשה, גם בבתים משותפים נמוכים ישנם מצבים בהם יש צורך להקים פיגומים על מנת לבצע עבודות בגובה וגם במקרים אלה יכול הסנפלינג לספק פתרון קל, מהיר וזול הרבה יותר. ניקוי חלונות, שיקום מבנים או כל משימה אחרת שאתם צריכים להשלים במעטפת החוץ של המבנה – עבודות סנפלינג הוא בהחלט פתרון שאתם רוצים לבחון לפני כל פתרון אחר.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון