עבודות שלד רק עם קבלן רשום

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

איטום מבנה הוא דבר מאוד חשוב, וכך גם הריצוף, הצבע, הכלים הסניטריים, החלונות, הדלתות ופיזור נקודות החשמל ברחבי המבנה. אבל חשוב מכל אלה הוא שלד המבנה, השלד שמגדיר את המבנה עצמו, את שטחו, את הגודל של כל חדר וחדר וכמובן את החוזק המבני שלו, את היציבות שלו ואת בטיחות השימוש בו. ליקוי קל בטיח הפנים הוא משהו שאפשר לחיות איתו ואפשר גם לתקן אותו בקלות. ליקוי בשלד המבנה, גם אם לא יוצר סיכון בטיחותי או מבני ממשי, יכול לקצר את אורך חייו של המבנה כולו ולהוביל לעבודות שיקום מבנה הרבה לפני שהוא היה אמור להגיע לשלב כזה במצב נורמלי. וכל אלה הן סיבות מספיק טובות להקפיד על ביצוע עבודות שלד רק עם קבלן רשום.

מהן עבודות שלד ומהן כוללות?

עבודות שלד הן למעשה עבודות הבנייה שבהן נבנה המבנה עצמו ומוענקת לו תצורתו ויציבותו. עבודות אלה מבוססות בדרך כלל על יציקות בטון והן מתחילות ביסודות המבנה עמוק באדמה, בסיס המבנה, קירות החוץ ומעטפת המבנה, קירות/ מחיצות הפנים, תקרות וגג המבנה. עם סיום שלב השלד, המבנה למעשה עומד על תילו בתצורתו הסופית וכעת רק נותר "להלביש" אותו במסגרת שלב הגמר של הפרויקט. כאמור, כל עבודה וכל פרט במבנה הם חשובים ומשמעותיים, אבל עבודות השלד הן קצת הרבה יותר, פשוט מכיוון שהשלד מכריע את יציבות המבנה, את בטיחות השימוש בו, את העמידות שלו לאורך זמן ולבסוף גם את הגמר שלו (כל ליקוי קל בשלד יכול להתעצם בשלב הגמר).

ומה זה קבלן רשום?

ובכן, במדינת ישראל קבלן הוא מקצוע שדורש הסמכה ורישוי על פי חוק. יחד עם זאת, ישנם המון קבלנים שפשוט רכשו לעצמם את כלי העבודה הנדרשים והחלו להציע שירותי בנייה ושיפוצים, מבלי שיש להם הסמכה או רישיון. קבלן רשום הוא למעשה קבלן מורשה והביטוי רשום מתייחס לכך ששמו של הקבלן רשום בפנקס הקבלנים של רשם הקבלנים במשרד השיכון. קבלן רשום הוא קבלן שעומד בקריטריונים שהגדיר הרגולטור, הוא נמצא בפיקוח הרגולטור והוא פועל תחת סטנדרטים שמכתיב הרגולטור, וזאת הסיבה מדוע יש לבצע עבודות שלד רק עם קבלן רשום.

איך בודקים האם הקבלן רשום?

לצורך בניית שלד המבנה שלכם, תצטרכו לגייס קבלן שלד מקצועי, כלומר קבלן שהתמחותו המרכזית היא שלד מבנה. בכדי לבדוק האם הקבלן רשום או לא, כל שאתם צריכים הוא לעיין בפנקס הקבלנים של משרד השיכון. אל הרשימה הזאת תוכלו לגשת גם דרך אתר האינטרנט של רשם הקבלנים במשרד השיכון ובה אתם רוצים לאתר את שמו של הקבלן שבו בחרתם, אם כי מאחר ויש לבצע עבודות שלד רק עם קבלן רשום, את הבדיקה הזאת אתם רוצים לעשות עוד לפני שבחרתם את הקבלן ועליה גם לבסס את הבחירה עצמה

https://ay-projects.com/. – חברת בניה לשלד קבלן שלד רשום במחירים מעולים

אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות