קבלת רישיון קבלן: איך מוציאים רישיון ללא בעיות?

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

 

אם יצא לכם להתנסות מעט בעולם השיפוצים, ככל הנראה שיצא לכם לראות כי ישנו הבדל בין קבלנים רשומים לבין קבלנים לא רשומים. מדובר על עולם ומלואו, ומהסיבה הזאת כל קבלן מתחיל שואל את עצמו – איך להיות קבלן רשום? כך שהוא יוכל לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו, ובו בזמן להוציא את המקסימום מהעבודה שלו. כי בסופו של יום מבחינת הלקוח ישנו הבדל מהותי בין קבלן שהוא רשום לבין קבלן שהוא לא רשום – ואתם בתור אנשי מקצוע תצטרכו לתת ללקוחות את הטוב ביותר.

אומנם מדובר על דרך לא קלה, ובכל זאת אנו ננסה להפוך אותה לנגישה עד כמה שאפשר. רישום קבלן שיפוצים או קבלן מכל סוג אחר הוא רישום חשוב. לכן אתם צריכים לדעת איך תוכלו להוציא את המקסימום מהאלמנטים שעומדים לכם בידיים – איך תוכלו להיות אנשי מקצוע יעילים הרבה יותר.

 

אך מקבלים רישיון קבלן כחוק?

כל קבלן שרוצה לקבל רישיון קבלן חייב להגיש בקשה מפורטת לרשם הקבלנים. רשם הקבלנים הוא הגוף שאחראי להוציא רישיונות לקבלנים מכל הסוגים, ולכן אתם תהיו מוכרחים לעבור תחת ידיו. רשם הקבלנים מעביר את הבקשה שלכם לגוף אחר, שהוא יהיה זה שיקבל את ההחלטה הסופית. מדובר על וועדה מיוחדת שמתכנסת על מנת לדון בבקשות ולאשר או מנגד לדחות אותן מסיבות כאלה או מסיבות אחרות.

 

באיזה שלב כדאי להוציא רישיון?

באופן עקרוני לא תהיו חייבים להוציא רישיון כבר מתחילת הדרך, אך יש קבלנים שמעדיפים להתחיל ברגל ימין. בכל מקרה ההמלצה היא שכאשר מחזור העסקאות השנתי מגיע לאזור של 90 אלף ₪, רצוי להוציא את הרישיון. בנוסף במקרה שבו אתם עושים עסקה של למעלה מ-50 אלף ₪, גם במקרה הזה אתם תהיו מוכרחים להוציא רישיון בכדי להכשיר את העסקה.

 

אילו אלמנטים נבדקים בעת הוצאת רישיון קבלן?

רישום קבלן שיפוצים הוא לא קל, והוועדה מצידה בודקת אלמנטים שונים בכדי להכשיר את קבלת הרישיון. ראשית הוועדה בודקת כי למגיש הבקשה אין עבר פלילי, שכן עבר פלילי יכול להיות קרקע פורייה לעקיצות לא קטנות. כך שאם יש לכם עבר פלילי, מוטב כי תבחנו את המצב באופן אישי – כי העבר הפלילי עלול להוות מכשול בכל מה שקשור להוצאת הרישיון.

בנוסף לעבר הפלילי, הוועדה בודקת בין היתר גם את התעודות וסוגי ההסמכות השונים שאיתם אותו קבלן מגיע. ככל שלקבלן יהיה ניסיון וידע עשיר יותר, כך הוועדה תוכל לקבל את הבקשה בצורה מהירה יותר. השאיפה היא שהקבלנים שיחזיקו ברישיון יהיו כאלה עם ניסיון עשיר.

הוועדה נועדה בכדי שכל מי שיקבל את הרישיון יהיה איש מקצוע שיוכל לתת ערך מוסף ללקוחות, כך שהוא יוכל לתת מעצמו ולהפוך את הלקוחות למרוצים הרבה יותר.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון