רישיון עבודה בגובה

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 074-7695658

 

רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה, כיצד בודקים רתמת בטיחות, כיצד מחלצים עובדים בצורה נכונה על סולם, כיצד עובדים בצורה בטוחה על סל הרמה, כיצד עובדים עם פיגומים בצורה הבטוחה ביותר ועוד מגוון רחב של נושאים חשובים שהמטרה שלהם היא לאפשר לכל עובד לעבוד בעבודה בגובה בצורה הבטוחה ביותר. בעבודה בגובה על העובדים להשתמש בציוד, התקנים, אביזרים ומערכות ליצירת מכלול אבטחה לעבודה בטוחה ולמניעת פציעות ותאונות ומטרת קורס עבודה בגובה היא להעניק בסופו של דבר לעובד רישיון עבודה בגובה, שיאפשר לו לבצע את עבודתו בצורה בטוחה וראויה.


מדוע חשוב לקבל רישיון עבודה בגובה

עובדים בעבודות בגובה חייבים לקבל את ההסמכה לעבוד בגובה על ידי קבלת רישיון מתאים לאחר שהם עברו קורס ייעודי הנוגע להדרכת בטיחות בעבודה שהם עובדים בה בגובה. חשוב מאוד להבין שמעבר לעובדה שמדובר על חוק בישראל המחייב את עובדי העבודה בגובה לעבור את הקורס המדובר ולקבל את הרישיון המדובר בכדי לעסוק בעבודתם, הרי שכל עובד שהבטיחות שלו חשובה לו, חייב לקבל את הרישיון ולעבור את ההדרכה שמטרתה היא לסייע לו לעבוד בצורה בטוחה ולשוב בסופו של יום לביתו בשלום. כל מעסיק שעובדיו עובדים בגובה חייב לדאוג שהעובדים שלו יעבדו בצורה בטוחה ולא יפגעו במהלך העבודה ועל כן, עליו לדאוג שהם יעברו קורס עבודה בגובה ויקבלו את הרישיון הרלוונטי לעבודה זאת. עבודה בגובה היא לא כמו כל עבודה. מדובר על עבודה שדורשת תשומת לב, מיומנות רבה, אי נטילת סיכונים בביצוע פעולה פזיזה, דיוק ומחשבה לפני ביצוע כל עבודה ועוד.


מאיזה גובה יש צורך ברישיון לעבודה בגובה?

כל גובה שהעובד יכול ליפול ממנו לעומק של שני מטרים ומעלה הוא גובה שדורש רישיון לעבודה בגובה ועל כן, אם העבודה שלכם היא אכן כזאת או אם העובדים שלכם מוגדרים כעובדים בגובה, חשוב מאוד שתדעו שעליכם לבחור עבורם את הקורס המתאים ביותר לעבודה בגובה. קורס עבודה בגובה צריך להיות איכותי ומקצועי, אך מעבר לכך הוא צריך להתאים לסוג העבודה שהעובדים עוסקים בה. קורס עבודה בגובה חייב לגעת בכל הפרמטרים הרלוונטיים הנוגעים לסוג העבודה בגובה שהעובדים עוסקים בה על מנת שהם ידעו כיצד לעבוד בצורה בטוחה בעבודה הספציפית שלהם. כלומר, על אף שלעיתים הקורס יעניק הנחיות בטיחות כלליות לעבודה בגובה הנוגעות לדוגמא לציוד בטיחות קריטי ונדרש לכל סוג עבודה, הרי שהקורס גם חייב להיות מותאם באופן ספציפי לתחום עבודה.

לכן, אם אתם מחפשים קורס עבודה בגובה לעובדים שלכם חשוב שתבחרו קורס תואם לסוג העבודה אשר מעבירים אותו אנשי המקצוע המוסמכים והנכונים לצורך הענקת רישיון לעבודה בגובה לעובדים בתום סיום הקורס.

 

בשיתוף עם המרכז להדרכות עבודה בגובה.

 

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון