4 טיפים לבחירת קבלן רשום לעבודות איטום

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

החורף כבר ממשמש ובא? יש כאלה שאוהבים אותו יותר, ויש כאלה שאוהבים אותו פחות – אך מה שבטוח אתם תהיו מוכרחים להכין את הבית לקראתו. עבודות האיטום בבית חייבות להתבצע מבעוד מועד, כך שתוכלו להיות בטוחים כי לא מצפות לכם הפתעות לא נעימות בחורף הקרוב. כמובן שאנו מדברים על הפתעות לא נעימות, ולא הפתעות שעשויות לשמח אתכם.

ממש כמה רגעים לפני שהחורף מגיע, זה הזמן המושלם להתחיל לחפש קבלן רשום לעבודות איטום. מרכז האיטום הישראלי מציג בפניכם 4 טיפים יעילים לבחירת קבלן רשום שיוכל לבצע עבורכם עבודות איטום. כך שבזמן אמת, יהיה לכם הרבה יותר קל לבחור את איש המקצוע האידיאלי לביצוע המשימה.

אל תבחרו קבלן שלא מעניק אחריות

ביצוע עבודת האיטום בצורה יעילה זה מאוד חשוב, אך בכדי שתוכלו להיות בראש שקט אתם תהיו מוכרחים לוודא כי יש לכם אחריות. האחריות שאותה מעניק הקבלן היא קריטית, והיא עשויה להציל אתכם מלא מעט מצבים לא נעימים. האחריות צריכה להיות כתובה בצורה ברורה, ובנוסף על הקבלן לחתום עליה. ברוב המקרים אחריות על עבודות איטום נעה בין 5-10 שנים, כך שאל תתפשרו על פחות מכך – זה יקנה לכם שקט נפשי לאורך תקופה ארוכה.

תבדקו מספר קבלני איטום בו זמנית

אין לכם זמן מיותר לבזבז, בטח כאשר החורף כבר נמצא ממש מעבר לפינה. קבלן איטום חייב להגיע במהרה על מנת לאטום את הגג, ולוודא כי את החורף הקרוב אתם תוכלו לעבור כאשר אתם רגועים. מהסיבה הזאת מוטב יהיה כי תבצעו השוואת מחירים בין מספר קבלני איטום בו זמנית, ולא תפנו רק לקבלן אחד בכל פעם. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תבחרו את איש המקצוע שמתאים לכם.

תוודאו כי הוא מגיע לפני הגשם הראשון

ככל שתזכרו להזמין קבלן איטום יותר קרוב לתקופת החורף, כך הביקוש לאותו איש מקצוע יהפוך להיות הרבה יותר גבוה. כך שאם אתם רוצים להזעיק קבלני איטום מבלי לדחוק את עצמכם לפינה, מוטב כי תעשו זאת מוקדם ככל האפשר – אפילו אם החורף עוד קצת רחוק. אך מה שבטוח, כאשר אתם בוחרים קבלני איטום תוודאו כי הם מגיעים לפני הגשם הראשון – זה הדבר המשמעותי ביותר.

תשמעו מה יש ללקוחות אחרים לספר

מרכז האיטום הישראלי טיפל עד כה במאות מקרים שונים של לקוחות שיצאו לא מרוצים מהאיטום שאותו ביצעו להם. הדרך היעילה ביותר למנוע הפתעות מהסוג הזה, היא על ידי קריאת ביקורות או המלצות על קבלני איטום כאלה ואחרים. כל לקוח ישמח לשתף בחוויה החיובית או בחוויה הרעה שאותה הוא קיבל, כך שתוכלו לקבל לא מעט אינפורמציה חשובה רק על סמך הביקורות או ההמלצות – אינפורמציה שתסייע לכם לבחור נכון.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון