קבלן ביוב מומלץ – מתי צריך ואיך לבחור

לרשם הקבלנים פונים רק עם מומחה להוצאת רישיון קבלן!

מערכת הביוב היא אחד היסודות החשובים ביותר בכל מבנה ובהחלט כזאת שחייבים לתכנן, לתחזק ולתקן באופן מקצועי ובעיקר לפי התקנים כשהממונה על כל התהליכים האלה הוא קבלן ביוב.

צריכים להתקין צנרת ביוב חדשה, לתקן את הקיימת ואולי אתם מעוניינים לחדש צנרת ביוב בלי הרס? לפניכם כל הדרכים לעשות את זה באמצעות קבלן ביוב מומלץ.

 

מתי צריך קבלן ביוב?

מערכת הביוב עומדת בלחצים בלתי פוסקים במשך שנים ועל כן חשוב לתכנן ולהתקין אותה באופן הנכון. זה בדיוק המקום שבו נכנס לתמונה קבלן ביוב.

  1. תכנון קווי ביוב

השלב הראשונה בכל מערכת ביוב היא התכנון שלה אשר צריך לקחת בחשבון את המבנה והעומס הצפוי על מערכות הביוב. לאחר מכן ניתן יהיה לקבוע באילו צינורות צריך להשתמש מבחינת קוטר וסוג, היכן צריך למקם את השוחות (בריכות ביוב) ומה יהיה גודלן.

קבלן ביוב צריך לקחת את כל הפרמטרים האלה בחשבון ולהצליב עם התקן שנקבע במדינת ישראל.

על פי כל הנתונים האלה ניתן יהיה לתכנן את המערכת, את מיקום הצינורות, הבריכות, גודלן ואת השיפועים הטבעיים של צינורות הביוב שיאפשרו זרימה רצופה שתמנע ריח לא נעים ותקלות שונות כמו סתימות ביוב והצפות.

  1. התקנת קווי ביוב

התקנת קווי ביוב היא השלב שמגיע לאחר תכנון המערכת. כדי להתקין קווי ביוב צריך להבין את תוואי השטח ואת הדרישות התכנוניות ולהקים את מערכת הביוב לפיהן.

הקמת קווי ביוב מצריכה עבודה עם ציוד מכאני כמו טרקטורים, מחפרונים ולעתים גם משאית לפינוי עפר ופסולת. כמו כן קבלן ביוב צריך לנהל צוות עובדים בסדר גודל שתואם את כמות העבודה והכל כאמור לפי התקנים ולפי כללי בטיחות מקובלים.

  1. אישור ביוב לטופס 4

מבנים חדשים מצריכים קבלת היתר אכלוס או בשמו המוכר טופס 4. קבלן ביוב הוא זה שממפה את המערכת ועורך צילום ביוב כדי לוודא שהיא עומדת בכל הדרישות התכנוניות.

לאחר שבדק ווידא את תקינות המערכת והעמידה בדרישות, מגיש קבלן הביוב את הבקשה לאישור אכלוס.

  1. תיקון ושיקום קווי ביוב

לקבלן ביוב מומלץ תהיה היכולת לתקן קווי ביוב בלי לחפור ובלי להרוס. מדובר בשיטה חדשנית שבמהלכה מצפים את צינורות הביוב בציפוי פולימרי פנימי שיוצר שכבה אטומה ועמידה שיכולה להאריך את חיי קו ביוב שבור או סדוק בעד עשרות שנים.

 

טיפים להזמנת קבלן ביוב מומלץ

צריכים להקים ביוב חדש או לתקן אחד קיים? כדאי מאוד שתעשו את זה עם קבלן ביוב מומלץ. לפניכם טיפים שיסייעו לבחור את הטוב ביותר במחיר הוגן.

  1. השוו מספר הצעות מחיר – עבודות ביוב אינן מסתכמות בכמה מאות שקלים ולעתים מדובר בעבודות מורכבות ויקרות. בהיעדר מחיר אחיד, כל קבלן ביוב רשאי לדרוש כמעט כל סכום עבור אותה עבודה בדיוק ועליכם מוטלת האחריות להשוות הצעות מחיר ולבחור בזאת שתהיה הטובה והמשתלמת מכולן.
  2. בדקו המלצות וחוות דעת – עוד עניין חשוב הוא לעבוד עם בעלי מקצוע מומלצים. ערכו מחקר קצר ובדקו חוות דעת, ממליצים וכל דבר שיכול להעיד על טיב השירות והמקצועיות.
  3. כדאי בדרך כלל להזמין קבלן ביוב מהאזור – קבלן ביוב מקומי יכול להגיע אליכם בקלות ובלי לבזבז זמן בנסיעות וזה יכול לעתים לגרום לו לתמחר את העבודה במחיר זול יותר.
  4. דרשו לראות תעודות ככל שצריך – במידה שהעבודה דורשת התמחות כלשהי כדאי לבקש לצפות בהסמכות הרלוונטיות.
  5. התאימו את הקבלן לאופי העבודה – חברות קבלניות גדולות יתאימו לעבודות ביוב ותשתית בסדר גודל גדול בעוד שקבלן ביוב ממוצע יתאים גם לעבודות ביתיות ולעתים קרובת הוא גם יתברר כזול יותר.
  6. חתמו על הסכם שעוסק באחריות של כל צד, במחיר ובמחויבות לעבוד לפי התקן ולפי כללי הבטיחות.
אז מה היה לנו בכתבה:
היחידה לרישום קבלנים
היחידה לרישום קבלנים

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!

או חייגו במהירות