אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

רישום קבלן שיפוצים 131

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

כיום, ישנם המון קבלני שיפוצים בתחום ענף הבנייה, אך לא כל הקבלנים הינם רשומים, וענף זה נהיה פרוץ יותר מבעבר, במאמר הבא נדבר על רישום קבלן שיפוצים רשום.

מהו קבלן שיפוצים רשום 131?

קבלן שיפוצים רשום 131 צריך לעמוד בכמה תנאים על מנת שיוכל להיות רשום כקבלן שיפוצים, על הקבלן להיות עם ניסיון וותק של לפחות 5 שנים בתחום השיפוצים, וכן צריך להיות בוגר השכלה להנדסאים, קבלן שיפוצים צריך לעבור הכשרה ומבחן מתאימים על מנת שיתאפשר לו להירשם בפנקס הקבלנים, כיום, קיימים המון קבלני שיפוצים אך לא כל הקבלנים הינם רשומים בפנקס הקבלנים, על מנת שתוכלו לדעת מי רשום תוכלו להיכנס לאתר של משרד הבינוי והשיכון ולבדוק האם אותו קבלן הינו קבלן רשום.

קבלנים רשומים

מה היתרון בקבלן שיפוצים רשום 131?

קבלן שיפוצים רשום 131 הינו קבלן תחת פיקוח של רשם הקבלנים, בכל מקרה של בעיה תוכלו לפנות אל הקבלן, בעקבות זאת מרבית הלקוחות אשר מחפשים קבלן שיפוצים מעדיפים כי הקבלן יהיה קבלן רשום, בנוסף לפיקוח שיש על הקבלן כאשר מדובר בקבלן שיפוצים רשום הוא צריך לעבור בצורה אחידה על מנת לשמור את האיכות והמקצועיות של קבלני שיפוצים רשומים, צורת העבודה האחידה נקבעת על ידי משרד הבינוי, כאשר קבלן השיפוצים הינו רשום זה אומר כי הוא עבר הכשרה ומבחנים מקצועיים אשר אפשרו לו להגיע למעמד, לכן לקבלני שיפוצים רשומים קיים יתרון גדול בקבלת עבודות על ידי לקוחות.

בנוסף

עבודות שיפוצים גדולות אשר נעשות על ידי המדינה יכולות להיעשות אך ורק על ידי קבלן שיפוצים רשום, קבלן שיפוצים אשר אינו רשום לא יוכל לקבל עבודות כאלו, וחשוב לציין כי אלו עבודות גדולות אשר כל קבלן היה רוצה לקחת בהן חלק, לכן, במידה ואתם עדיין לא רשומים ברשם הקבלנים והינכם עומדים בכל התנאים הנדרשים לכך מומלץ לעבור את התהליך הנדרש של רישום קבלן שיפוצים 131.

מה הצורך ברישום קבלן שיפוצים 131?

מה הצורך ברישום קבלן שיפוצים 131?, תקן 131 יכול לאפשר לקבלני שיפוץ להירשם תחת פיקוח ממשלתי, מה שגורם לקבלנים לעמוד בדרישות ממשלתיות. ראו גם: תקנות רישום קבלנים

רישום קבלנים

כיצד נוצר התקן של רישום קבלן שיפוצים 131?

קבלני השיפוצים ביצעו ביניהם איחוד יחד עם כל עובדי הבניין על מנת להילחם בעובדי שיפוץ אשר אינם רשומים ועבודתם לא נעשית באופן איכותי ביותר, אך הם עובדים בשטח יותר מקבלנים רשומים מכיוון שהם גובים בהתאם לעבודתם, לכן, כל אלו יחד הצליחו להגיע למסמך המנסח את תקן 131, תקן רישום קבלן רשום 131 מסייע ללקוחות אשר מעוניינים להעסיק קבלן שיפוצים רשום לעבודה אותה מעוניינים לבצע.

חשוב לציין

כי לא כל קבלני השיפוצים אשר אינם רשומים הינם קבלנים חאפרים, וכן לא אצל כולם העבודה אינה נעשית בצורה האיכותית ביותר, יש לזכור כי כל קבלן שיפוצים רשום היה צריך לעבוד בתחום לפחות חמש שנים בכדי שיוכל לעמוד באחד התנאים הנדרשים על מנת לבצע רישום קבלן שיפוצים 131.

מתי קיימת מחויבות לעבוד רק עם קבלן שיפוצים רשום?

במידה ועבודות הבנייה שנעשות הם: תוספות בנייה של חדר או מרפסת, וכן במידה ומדובר בבנייה התחלתית חדשה אשר צריכה להיבנות מאפס, אלו ועוד הינם עבודות אשר בעבורם קיימת מחויבות כי קבלן השיפוצים אשר מבצע את העבודה הינו קבלן רשום, במידה והעבודה תתבצע על ידי קבלן שאינו רשום קיימת האפשרות כי העבודה לא תהיה בטיחותית מספיק, וכן במידה והקבלן אינו רשום דבר זה יירדם כעבירה פלילית.

סיכום

במידה ואתם מעוניינים לעבור רישום קבלן שיפוצים 131, תוכלו לעשות זאת דרך היחידה לרישום קבלנים.

היחידה לרישום קבלנים, הינה בעלת ניסיון רב שנים בתחום, וכן יכולה לעזור לכם לעבור את התהליך בצורה הטובה ביותר.

אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם.

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא