מה זה קבלן רשום 100? כל מה שצריך לדעת

רישיון קבלן תוך 60 יום בהתאם לרשם

המחיר הזול בארץ מבצעים מיוחדים לתקופת הקורונה 

ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות

ליווי מקצועי של צוות מיומן 

הגשה מהירה ויעילה

עד 35% חיסכון בעלויות 

התקשרו עכשיו 053-8219083

אם אתם יוצאים לדרך עם תהליך רישומכם כקבלנים רשומים, שמעתם מן הסתם את הביטוי קבלן רשום 100 ואתם רוצים לוודא שאתם מבינים מה זה אומר ושאתם צועדים בנתיב הרישום הנכון לכם. אז מה זה בדיוק המספר 100 ובאילו עבודות ופרויקטים מאפשר לכם רישום בסיווג זה להיות מעורבים? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

חוק הקבלנים

רשם הקבלנים – סיווג קבלנים

רישום קבלנים הוא תהליך שמיועד לבחון את עמידתו של מבקש הבקשה לרישיון קבלן בקריטריונים הקבועים בחוק ולהפיכתו לישות המוכרת לרשויות לצרכי פיקוח. מן הסתם, לא כל הקבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים הם בעלי אותן יכולות, אותו ניסיון ואותם כישורים מקצועיים. כך למשל, קבלן חשמל לא מסוגל לבצע את העבודות שמבצע קבלן בניין וקבלן בניין שמתמחה בבניית בתים פרטיים בהיקפים של מאות אלפי שקלים, לא מסוגל לבצע את מה שמבצע קבלן המתמחה בבניית גורדי שחקים בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים. בדיוק לשם כך נוצר הסיווג בפנקס הקבלנים ואחד הסיווגים הללו הוא קבלן רשום 100.
ראו גם: קבלן שיפוצים

מה כולל סיווג קבלן רשום 100?

ובכן, קבלן רשום המסווג בתור קבלן רשום 100 יכול לעסוק בכל משימות הבנייה הנדרשות להקמת מבנה מגורים, מבנה תעשייה או מבנה מסחר. בתוך סיווג 100 קיימים תתי סיווג נוספים, שמגדירים את היקף הפרויקטים בהם יוכל להשתתף הקבלן והיקפים אלה יכולים להגיע לעשרות מיליוני שקלים לפרויקט. בין היתר, כולל סיווג זה עבודות עפר, עבודות כלונסאות, עבודות איטום מבנים, הרחבת מבנים, דריכת בטון, בנייה טרומית, קונסטרוקציית פלדה, שיפוצים, בניית שלד, פיתוח חצרות, חשמלאות, מתקני הסקה, מתקני מים, מתקני מיזוג אוויר וכדומה. למעשה, סיווג קבלן רשום 100, מעניק לקבלן יכולת כמעט מלאה להשלים את כל עבודות הבנייה הנדרשות לצורך השלמת מבנה ויחד עם זאת, הוא לא פותר את הקבלן מלהיעזר בקבלני משנה מומחים בתחומים ספציפיים הדורשים אישור מקצועי, ובכלל זה קונסטרוקטור, חשמלאי מוסמך, יועץ קרקע, מודד מוסמך וכדומה.

רישום קבלנים

איך מבצעים רישום בסיווג זה?

ובכן, הסיווג שתקבלו בתהליך הרישום נקבע בעיקר על פי הנתונים שלכם בענף הבניין, קרי הניסיון שלכם, ההשכלה הרשמית שלכם בתחום, הפרויקטים אותם ניהלתם עד כה, היכולות שלכם, הציוד העומד לרשותכם, כוח האדם העומד לרשותכם וכדומה. בתהליך הרישום, בוחנות הרשויות את כל הנתונים הללו ועל פיהם נקבע הסיווג אליו תשתייכו. יחד עם זאת, האופן בו אתם מציגים את עצמכם והאסמכתאות שאתם מצרפים לבקשה יכולים להשפיע מאוד על ההבנה של הרשויות את היכולות שלכם ובהתאם לכך להשפיע גם על הסיכויים שלכם לקבלת סיווג קבלן רשום 100. לפעמים אתם צריכים פשוט לשכור עובד אחד נוסף בכדי לזכות בסיווג הזה ולכן חשוב לבצע את התהליך בסיוג גורמים מקצועיים ובדיוק למטרה זו עומדת לרשותכם היחידה לרישום קבלנים.

פרגולה מאלומיניום

האלומיניום הוא חמור גמיש מאוד, הוא דורש תחזוקה מעטה והוא מגיע בעיצובים רבים. כלל העובדות הללו גורמים לכך שאלומיניום מהווה כיום את אחד מהחומרים הפופולאריים

רישיון עבודה בגובה

  רישיון עבודה בגובה הוא רישיון שמקבלים לאחר שעוברים הכשרה או קורס לעבודה בגובה. במהלך הקורס לומדים העובדים ומנהלי העבודה כיצד עובדים בצורה בטוחה בגובה,

קניית בר מים מוגז וחדשני

  שתיית מים היא דבר חשוב וחיוני מאוד. יחד עם זאת, לא מעט אנשים מוצאים את עצמם לא מצליחים לשתות מספיק מים במהלך היום. אין

קונה פסולת ברזל

  יש לכם פסולת ברזל בגינה? המפעל או העסק שלכם מייצר המון פסולת ברזל? הפסולת שלכם שווה לכם כסף ולסביבה היא שווה גם זהב. מה

פינוי אסבסט

  אסבסט הוא חומר מסוכן ואת זה אתם כבר יודעים. מה שאתם אולי לא יודעים הוא, שהתהליך של פינוי אסבסט הוא תהליך שבו יכול סיכון