אייזנברג, קדוש ושות
משרד עורכי דין

מה זה קבלן רשום 100? כל מה שצריך לדעת

לרשם הקבלנים פונים רק עם משרד עורכי דין מומחה להוצאת רישיון קבלן!

אם אתם יוצאים לדרך עם תהליך רישומכם כקבלנים רשומים, שמעתם מן הסתם את הביטוי קבלן רשום 100 ואתם רוצים לוודא שאתם מבינים מה זה אומר ושאתם צועדים בנתיב הרישום הנכון לכם. אז מה זה בדיוק המספר 100 ובאילו עבודות ופרויקטים מאפשר לכם רישום בסיווג זה להיות מעורבים? על כך מסבירים לכם בשורות הבאות, המומחים של היחידה לרישום קבלנים.

חוק הקבלנים

רשם הקבלנים – סיווג קבלנים

רישום קבלנים הוא תהליך שמיועד לבחון את עמידתו של מבקש הבקשה לרישיון קבלן בקריטריונים הקבועים בחוק ולהפיכתו לישות המוכרת לרשויות לצרכי פיקוח. מן הסתם, לא כל הקבלנים הרשומים בפנקס הקבלנים הם בעלי אותן יכולות, אותו ניסיון ואותם כישורים מקצועיים. כך למשל, קבלן חשמל לא מסוגל לבצע את העבודות שמבצע קבלן בניין וקבלן בניין שמתמחה בבניית בתים פרטיים בהיקפים של מאות אלפי שקלים, לא מסוגל לבצע את מה שמבצע קבלן המתמחה בבניית גורדי שחקים בהיקפים של עשרות מיליוני שקלים. בדיוק לשם כך נוצר הסיווג בפנקס הקבלנים ואחד הסיווגים הללו הוא קבלן רשום 100.
ראו גם: קבלן שיפוצים

מה כולל סיווג קבלן רשום 100?

ובכן, קבלן רשום המסווג בתור קבלן רשום 100 יכול לעסוק בכל משימות הבנייה הנדרשות להקמת מבנה מגורים, מבנה תעשייה או מבנה מסחר. בתוך סיווג 100 קיימים תתי סיווג נוספים, שמגדירים את היקף הפרויקטים בהם יוכל להשתתף הקבלן והיקפים אלה יכולים להגיע לעשרות מיליוני שקלים לפרויקט. בין היתר, כולל סיווג זה עבודות עפר, עבודות כלונסאות, עבודות איטום מבנים, הרחבת מבנים, דריכת בטון, בנייה טרומית, קונסטרוקציית פלדה, שיפוצים, בניית שלד, פיתוח חצרות, חשמלאות, מתקני הסקה, מתקני מים, מתקני מיזוג אוויר וכדומה. למעשה, סיווג קבלן רשום 100, מעניק לקבלן יכולת כמעט מלאה להשלים את כל עבודות הבנייה הנדרשות לצורך השלמת מבנה ויחד עם זאת, הוא לא פותר את הקבלן מלהיעזר בקבלני משנה מומחים בתחומים ספציפיים הדורשים אישור מקצועי, ובכלל זה קונסטרוקטור, חשמלאי מוסמך, יועץ קרקע, מודד מוסמך וכדומה.

רישום קבלנים

איך מבצעים רישום בסיווג זה?

ובכן, הסיווג שתקבלו בתהליך הרישום נקבע בעיקר על פי הנתונים שלכם בענף הבניין, קרי הניסיון שלכם, ההשכלה הרשמית שלכם בתחום, הפרויקטים אותם ניהלתם עד כה, היכולות שלכם, הציוד העומד לרשותכם, כוח האדם העומד לרשותכם וכדומה. בתהליך הרישום, בוחנות הרשויות את כל הנתונים הללו ועל פיהם נקבע הסיווג אליו תשתייכו. יחד עם זאת, האופן בו אתם מציגים את עצמכם והאסמכתאות שאתם מצרפים לבקשה יכולים להשפיע מאוד על ההבנה של הרשויות את היכולות שלכם ובהתאם לכך להשפיע גם על הסיכויים שלכם לקבלת סיווג קבלן רשום 100. לפעמים אתם צריכים פשוט לשכור עובד אחד נוסף בכדי לזכות בסיווג הזה ולכן חשוב לבצע את התהליך בסיוג גורמים מקצועיים ובדיוק למטרה זו עומדת לרשותכם היחידה לרישום קבלנים.

אז מה היה לנו בכתבה:

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

משרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות'

מזה יותר מעשור מסייעת החברה לאלפי קבלנים בכל רחבי הארץ להפוך לקבלנים רשומים בסיווג אטרקטיבי וגבוה וכן מסייעת לקבלנים רבים אחרים להעלות את הסיווג שלהם ולשפר את מעמדם התחרותי בשוק.

במסגרת שירותי הרישום ש למשרד עורכי דין אייזנברג קדוש ושות', אנו מנחים את הלקוח סביב התהליך כולו וסביב כל הפעולות שיש לבצע בכדי להשיג את מעמד הרישום. בהמשך לכך, אנו מנהלים עבור הלקוח את כל הנושא של הגשת המסמכים, בדיקת תהליך הרישום מול רשם הקבלנים וניהול דיונים על פי הצורך עד לקבלת הרישום הסופי.
הצוות שלנו הוא מהטובים ביותר שניתן להציע העובדים שלנו נבחרים בקפידה כדי שאליכם יגיעו אנשי מקצוע איכותים וחייכנים!!

חברת ניהול לבניין משותף

  לחיות בבניין משותף יכול להיות דבר מאוד כיף מצד אחד, אך מצד שני כאשר זה נוגע לתחזוקת הבניין, הרבה יותר קשה למצוא את עמק

כמה עולה לכרות עץ?

  מאמר זה מסביר כמה עולה לכרות עץ, כולל כריתת עצים ממגוון סוגים בנכס שלכם. למעשה, אנשים רבים צריכים לכרות עץ כאשר הם נמצאים לפני

כמה עולה מודד למדידת מגרש

  אם אתם רוצים לבנות בית, חשוב שתדעו שמדובר על תהליך רציני מאוד. אחד השלבים הראשונים והחשובים בתהליך הקמת בית פרטי וכל מבנה בכלל הוא